• Informacje na temat:

  jest jak jest alicja janosz

Artykuły na temat: jest jak jest alicja janosz
 • Alicja Janosz dzieciom: Zobacz teledysk "Goń złego wilka". Kiedy premiera płyty?

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły płyty nagranej pod szyldem Alicja Janosz Dzieciom. Do sieci trafił teledysk do pierwszego singla "Goń złego wilka", w którym wystąpili jej mąż i synek.

 • Alicja Janosz: Jest jak jest

  ..."Jest jak jest" to tytuł nowego singla Alicji Janosz, zapowiadającego oczekiwaną płytę laureatki pierwszego "Idola". Piosenki już możecie posłuchać na naszych stronach.

 • Alicja Janosz: Zapomniana idolka?

  Czerwiec 2002, niedziela wieczór. 17-letnia Alicja Janosz wygrywa pierwszą polską edycję programu "Idol", otrzymuje kontrakt na wydanie debiutanckiej płyty i cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Krótko potem ukazuje się jej pierwszy album, a na "idolkę" wylewa się fala krytyki. Dziś Alicja kończy 30 lat i jest szczęśliwą żoną i matką. Co porabiała przez ostatnie lata?

 • Recenzja Alicja Janosz "Retronowa": Pozytywne tornado

  Takiego tornada pozytywnej energii, mknącej na dźwiękach najlepszego gatunkowo soulu, bluesa i retro jazzu nie było w polskim mainstreamie już dawno. Ala Janosz swoją "Retronową" wraca do złotych czasów tych gatunków, sięgając przy tym odważnie do polskich tradycji bigbitowych. Zahacza wdzięcznie o funk, sięga po bardziej spokojne rejony piosenkowe. W efekcie, ciężko się od "Retronowej" opędzić.

 • Alicja Janosz 15 lat po "Idolu": Jest nadzieja

  ..."Jak na razie lepsza jestem w przerwach niż w karierze ;) Ale spokojnie, jest nadzieja" - napisała przed kilkoma miesiącami na Facebooku Alicja Janosz, która przeszła długą i wyboistą drogę od zwycięstwa w "Idolu" do obecnej pozycji nieco na uboczu show-biznesu.

 • Alicja Janosz: Dużo serca w to włożyliśmy

  ..."Kompromis i bycie wiernym temu co się czuje, to jednak nie idzie w parze" - mówi Alicja Janosz, która po pięciu latach wydała nową płytę "RetroNowa".

 • Alicja Janosz w studiu - będzie płyta!

  Po ośmiu latach przerwy od wydania debiutanckiego albumu Alicja Janosz wreszcie nagrywa kolejną płytę. Materiał został już w większości zarejestrowany w studiu Recpublica w Lubrzy.

 • Stylowa Alicja Janosz w grudniu

  Ostatecznie 3 grudnia ukaże się zapowiadana już przez nas kilkakrotnie płyta "Vintage" Alicji Janosz.

 • Bardzo kobieca Alicja Janosz

  Piosenka "Sisterhood" zapowiada nowy album Alicji Janosz. "Jej nowy singel to protest song w stylu Motown" - czytamy w zapowiedzi.

 • Co słychać u Alicji Janosz?

  ...15 stycznia ukaże się debiutancki album zespołu HooDoo Band, w którym śpiewa Alicja Janosz. Przypomnijmy, że 24-letnia wokalistka wygrała pierwszą edycję polskiego "Idola", jednak jej kariera nie potoczyła się tak, jak oczekiwano.

Zdjęcia na temat: jest jak jest alicja janosz
Dyskusje na temat: jest jak jest alicja janosz
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  "W światowym Idolu w jury zasiadał Kuba Wojewódzki, a polską reprezentantką była Alicja Janosz. Wojewódzki, jak to Wojewódzki, nie szczędził w słowach nikomu, np. do faworyta konkursu – Willa Younga – powiedział, że jest „śpiewającym Jasiem Fasolą”, a reprezentantce krajów arabskich Dianie Karazon, że „działa na niego jak wiagra w spreju”. Kuba był jedynym jurorem, który skrytykował uczestnika