• Informacje na temat:

  jewel kilcher

Artykuły na temat: jewel kilcher
 • Jewel: Taneczny album

  Jewel, amerykańska gwiazda muzyki pop, znana m.in. z przeboju "Foolish Games", szykuje się do wydania albumu z muzyką taneczną. Pierwszy singel promujący płytę, zatytułowany "Intuition", jest już gotowy.

 • Jewel jest oburzona opiniami krytyków, którzy porównują ją z Britney Spears i Beyonce Knowles. Była gwiazda country wydała w 2003 roku popowy album "0304".

 • Jewel: Promocja w serialu

  Amerykańska wokalistka i kompozytorka Jewel wystąpi w popularnym serial u "Żar młodości". Piosenkarka zaśpiewa dwa utwory z najnowszej płyty "Goodbye Alice In Wonderland". Po emisji odcinka pojawi się społeczna reklama z udziałem Jewel, promująca akcja przestrzegającą przed prowadzeniem samochodu po spożyciu alkoholu.

 • Ranna Jewel kontynuuje trasę koncertową

  Jewel, amerykańska gwiazda muzyki pop, znana m.in. z przeboju "Foolish Games", miała pod koniec zeszłego miesiąca wypadek podczas konnej przejażdżki. Pod znakiem zapytania stanęła jej trasa koncertowa w Europie, ale wokalistka zdecydowała, iż pomimo obrażeń jakich doznała, będzie śpiewać.

 • Jewel wraca do korzeni?

  Piosenkarka Jewel, która swoją ostatnią płytę ("0304") ubarwiła zaskakującymi akcentami popowo-tanecznymi, zamierza wkrótce zrealizować skromny, kameralny album. Pochodząca ze stanu Utah, lecz wychowana na Alasce gwiazda, odbywa właśnie akustyczną trasę koncertową po Ameryce. Jednocześnie na sklepowe półki w USA trafiło jej pierwsze koncertowe DVD.

 • Jewel rozstała się z mężem

  40-letnia wokalistka country Jewel ogłosiła, że rozwodzi się z mężem Ty Murrayem (44 l.).

 • Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, stał się przedmiotem kpin podczas ceremonii wręczenia nagród stacji telewizyjnej VH-1, która odbyła się w czwartek, 30 listopada, w Los Angeles. Najbardziej uszczypliwe okazały się kobiety - Faith Hill i Jewel, a także kanadyjska grupa Barenaked Ladies.

 • Ogłoszono nominacje do American Music Awards

  Alicia Keys jest zdecydowaną faworytką do zdobycia największej ilości nagród American Music Awards, czyli wyróżnień amerykańskiego przemysłu muzycznego. Młodziutka wokalistka ma szansę na zwycięstwo aż w pięciu kategoriach. Uroczystość wręczenia statuetek odbędzie się 9 stycznia. Gospodarzem uroczystości będzie P.Diddy, który we wtorek, 13 listopada, wspólnie z Jewel przedstawił wszystkim