• Informacje na temat:

  jeździ na koniu

Artykuły na temat: jeździ na koniu
 • Aleksandra Przesław: Aktorka na koniu

  Ma 24 lata, jeździ konno, strzela z łuku i robi wszystko, żebyśmy polubili jej Adelajdę. – Ta kobieta miała w sobie dużo siły i determinacji, a te cechy są mi bliskie. Dlatego jako dziecko podziwiałam księżną Sissi – o roli w serialu "Korona królów" mówi aktorka Aleksandra Przesław.

 • Mateusz Janicki: Marzy mi się rola bohatera z szablą na koniu

  Mateusz Janicki, którego w październiku zobaczymy w serialu "Singielka", od 10 lat jeździ konno. - Pasją do jeździectwa zaraził mnie mój teść - mówi aktor. Janicki chciałaby połączyć hobby z pracą i zagrać w filmie kostiumowym.

 • Beatles "zdrajcą"

  Łaska fanów na pstrym koniu jeździ - przekonał się o tym Ringo Starr.

 • Recenzja Mastodon "Emperor of Sand": Piaskowy Żniwiarz

  Łaska fanów na pstrym koniu jeździ - Mastodon przekonali się o tym przy okazji poprzedniej płyty, "Once More 'Round the Sun". Jak będzie tym razem?

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • Anna Powierza o swoich koniach

  Anna Powierza, której dużą popularność przyniosła rola serialowej Czesi w "Klanie", wyznała, że jest zapalonym fanem koni i jeździectwa. "Moja mama śmieje się nawet, że pierwszym słowem, które wypowiedziałam nie było mama czy tata, tylko koń" - żartuje aktorka.

 • Piotr Machalica: Ja po prostu jestem z innej epoki

  Skromny człowiek, świetny aktor i wykonawca piosenki artystycznej. Piotr Machalica gra w komedii "Wujaszek Wania" (Teatr 6.piętro), jeździ po Polsce z recitalem "Mój ulubiony Młynarski", wystąpił też w serialu "Miasto skarbów".

 • Recenzja Cliff Richard "Rise Up": Dancing w domu spokojnej starości

  Łaska losu na pstrym koniu jeździ - stara prawda. Bo jeśli ktoś, kto wedle słów samego Lennona był "pod koniec lat pięćdziesiątych jedyną rzeczą wartą słuchania" w Wielkiej Brytanii i "autorem pierwszego brytyjskiego numeru rockowego" ("Move It", 1958), ma na półce Order Imperium Brytyjskiego, a ostatnie lata spędza wypłakując w mediach oczy na brak zainteresowania mediów jego wypłakiwaniem oczu...

 • Daniel Olbrychski: Wciąż czuję się młody

  Niedawno dołączył pan do obsady popularnego serialu "Na dobre i na złe". Dzięki roli Cezarego ("Na dobre i na złe") znowu może pan wykorzystać w pracy swoje zdolności jeździeckie. Daniel Olbrychski : - Na plan jeżdżę z ogromną przyjemnością. Mam tam córkę, wnuka lekarza i prawnuczkę. Do tego już doszło, że jestem pradziadkiem! Ale bardzo żwawym, który z prawnuczką jeździ konno. Raz...

 • Tomasz Oświeciński: Jestem tytanem pracy

  ...szybko musiał przejść na emeryturę. Szukał dobrego domu i postanowiłem, że ja mu go zapewnię. Kupiłem go z myślą o córce, która ma 11 lat, a od 6 jeździ konno. Cała ekipa była w szoku, kiedy oznajmiłem(...) za małe buty. Kiedy miałem grać ratownika medycznego, dwa tygodnie jeździłem w prawdziwej karetce, żeby zobaczyć, jak naprawdę wygląda taka praca. Nie mówię, że nie dam rady, zawsze znajdę...

Dyskusje na temat: jeździ na koniu