• Informacje na temat:

  języki obce

Artykuły na temat: języki obce
 • Hanna Śleszyńska ma kompleksy z powodu nieznajomości języków obcych!

  ...dobrze. Aktorka zdradziła tabloidowi, że jej słabą stroną są języki obce! W przeciwieństwie do swoich synów nie radzi sobie z nimi najlepiej. "Od dziecka wysyłałam ich na obozy językowe, bo sama(...) teraz obaj świetnie sobie radzą! "Są wspaniali, mają otwarty umysł i świetnie znają języki. Kuba (20 l.) angielski, hiszpański i rosyjski, a Mikołaj (30 l.) ma publikacje naukowe z dziedziny...

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • "Singielka" Paulina Chruściel chciała spędzić życie na... nauce języków obcych!

  Paulina Chruściel, czyli Elka z „Singielki”, każdą wolną chwilę poświęca na naukę języków obcych. - Odpoczywam przy tym, bardzo mnie to uspokaja – mówi i dodaje, że gdyby nie została aktorką, najprawdopodobniej byłaby tłumaczką.

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland Krieger, reżyser "Wieku Adaline", próbuje zmierzyć się z tym melodramatycznym i niestety odrobinę...

 • Bartłomiej Kotschedoff: Atak paniki nie jest mu obcy

  Są tacy, którzy twierdzą, że w serialu "Bodo" zagrał najlepiej - a wcielił się w Adolfa Dymszę. Jak wielki poprzednik, Bartłomiej Kotschedoff (30 l.) ma charyzmę, jak nikt inny potrafi skupić na sobie uwagę.

 • Tomasz Raczek o poezji "Idy"

  "Ida" posługuje się językiem poezji - nie publicystyki - dzięki czemu jest zrozumiała dla widzów na Zachodzie, którzy docenili ją bardziej niż Polacy; to zasługa reżysera Pawła Pawlikowskiego, który studiował i pracuje w Wielkiej Brytanii - uważa Tomasz Raczek.

 • Agata Buzek jako dziecko walczyła z nowotworem! Pomogli obcy ludzie!

  Agata Buzek (39 l.) prawdziwą aktorską karierę robi za granicą, dzięki czemu spełnia swoje marzenie z dzieciństwa. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na mamę, a ona na nią.

 • Erika Karkuszewska: Nawet o tym nie marzyłam

  We wspólnej produkcji TVP i BBC "Dzwony wojny" śliczna studentka Akademii Teatralnej gra jedną z głównych ról. Erika Karkuszewska mówi o tym, jak wygrała casting i jak pracowało jej się na planie z brytyjską ekipą.

Zdjęcia na temat: języki obce
Wideo na temat: języki obce
Dyskusje na temat: języki obce