• Informacje na temat:

  jeżyna

Artykuły na temat: jeżyna
 • Zielińska i Sykut-Jeżyna poznały się 16 lat temu

  Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiały w poniedziałek, 20 kwietnia, na Instagramie w relacji na żywo prowadzonej przez Polsat. Panie wyjawiły, że znają się od 16 lat, ale nie połączyły(...)-Jeżyna potwierdziła: "Ty byłaś świeżo po szkole aktorskiej, ja po 'Idolu' i wchodziłam w świat muzyki". Swoją przygodę z telewizją popularna dziś prezenterka, rozpoczęła właśnie od udziału...

 • ​Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poprowadzą... finał Ultraligi

  Para prezenterów, która od kilku sezonów prowadzi program "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", zmierzy się teraz z nowym wyzwaniem. Będą gospodarzami finału Ultraligi, czyli organizowanych przez kanał Polsat Games rozgrywek dla fanów gier komputerowych.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Bez chorej zazdrości

  Mój mąż cieszy się, że jestem lubiana przez widzów - mówi Paulina Sykut-Jeżyna i dodaje, że ukochany akceptuje jej fanów i nie żywi niezdrowej zazdrości nawet wobec jej męskich wielbicieli. Gwiazda telewizji Polsat podkreśla jednocześnie, że odrobina zazdrości to nieodłączny element każdego związku.

 • Paulina Sykut-Jeżyna prowadzi nowy program "Moje disco. Moje wszystko"

  Paulina Sykut-Jeżyna została gospodynią muzycznego show "Moje disco. Moje wszystko". Pierwszy odcinek w marcu w stacji Disco Polo Music.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Czas na odpoczynek

  Nie każdy może pozwolić sobie na dłuższy urlop. Wówczas wybawieniem okazuje się weekendowa regeneracja. "Dla mnie regenerujące jest wyspanie się, długi spacer, wyjście nad morze albo do lasu" - wyznaje prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wielkanoc w Rzymie

  Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Obecnie jest gospodynią dwóch programów na antenie telewizji Polsat: "Must Be The Music. Tylko Muzyka" oraz "Dancing with(...) Rzymu, więc będziemy tam częściowo te święta celebrować - powiedziała Paulina Sykut-Jeżyna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle na kilka dni przed wylotem. Prezenterka twierdzi, że jej wyjazd...

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Pierwszy maraton po porodzie

  Kiedy Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, na którym widać nieco zaokrąglony brzuszek, fanki prezenterki natychmiast zaczęły podejrzewać, że jest w kolejnej ciąży. Sykut-Jeżyna postanowiła zdementować te plotki. W niedawnej rozmowie z PAP Life przyznała zresztą, że przygotowuje się do pierwszych od czasu urodzenia córki zawodów. Prezenterka we wrześniu...

 • Paulina Sykut-Jeżyna wspomina studniówkową sukienkę

  Paulina Sykut-Jeżyna potrafiła błysnąć wyczuciem stylu na długo przed tym, zanim rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Jednym z jej pierwszych ważnych wyborów modowych była kreacja na studniówkę. Po latach pozytywnie ocenia swoją balową stylizację.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Życie jest ulotne i szybko ucieka

  Staram się żyć prosto i kierować się najważniejszymi wartościami - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podkreśla, że odkąd została mamą, zaczęła dostrzegać ulotność życia, dlatego nie chce marnować żadnej z mijających chwil. Gwiazda stacji Polsat próbuje też doceniać wszystko, co dostaje od życia. Taką postawę zamierza przekazać swojej córce.

 • Paulina Sykut-Jeżyna o powrocie po porodzie

  ..."Czułam się fantastycznie, bo zwyczajnie lubię tę robotę" - tak o swoim powrocie do pracy po narodzinach córki mówiła Paulina Sykut-Jeżyna. Agnieszka Hyży zdradziła, że za kulisami "Tańca z Gwiazdami" panie wymieniały się zdjęciami dzieci.

Zdjęcia na temat: jeżyna
Wideo na temat: jeżyna
Dyskusje na temat: jeżyna