• Informacje na temat:

  jim carrey i jego córka

Artykuły na temat: jim carrey i jego córka
 • Jim Carrey rozstał się z dziewczyną

  Jim Carrey i Jenny McCarthy postanowili zakończyć swój 5-letni związek. "Jestem bardzo wdzięczna za te lata, które spędziłam razem z Jimem" - powiedziała 37-letnia McCarthy w oficjalnym oświadczeniu dla portalu UsMagazine.com. "Mam zamiar pozostać w życiu jego córki, a Jim na zawsze będzie w moim sercu" - dodała.

 • "Tak, całowałam się z nieznajomym"

  Z kim wymieniała czułości w ubiegłym tygodniu w Las Vegas Jenny McCarthy - świeżo upieczona singielka po rozstaniu z gwiazdorem Jimem Carreyem ? Ona sama chciałaby to wiedzieć.

 • HBO GO: Nowości i zapowiedzi. Wrzesień 2018

  ...w serwisie już 31 sierpnia ). Głównym bohaterem serialu jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey). To legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości(...) o tym samym tytule. Młodziutka Becky Sharp (Olivia Cooke) jest niezwykle bystrą i zdeterminowaną dziewczyną. Jako córka malarza i francuskiej baletnicy należy jednak do niskiej klasy społecznej, przez...

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...pozostawia wiele do życzenia. Jim Carrey (53 l.) nie spodziewał się, że ten rok będzie dla niego tak bolesny. Gdy aktor zdecydował się rozstać ze swoją partnerką, Catrhrioną White (†28 l.), nie(...) naczynia krwionośnego w głowie. Do mediów co chwila trafiały niepokojące wieści na temat jego stanu zdrowia. Niektórzy podawali, że niezbędny będzie przeszczep nerki. Z kolei inni twierdzili, że...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Jim Carrey będzie dziadkiem

  Jim Carrey po raz pierwszy zostanie dziadkiem - jego jedyna córka Jane spodziewa się dziecka.

 • Córka Jima Carreya w "Idolu"

  "Nie mogę się doczekać aż świat zobaczy, jak jest cudowna" - ucieszył się popularny aktor Jim Carrey po występie swojej córki na castingu do programu "Idol".

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.

 • Weekend w kinie

  podziwiać kreacje takich gwiazd, jak Jim Carrey, Kate Winslet oraz Kirsten Dunst.

 • Kevin Bacon schodzi na psy

  Kevin Bacon ( "Footloose" , "Człowiek widmo" ) będzie producentem komedii o człowieku, który pewnego dnia stwierdza, że jego świadomość tkwi w ciele... jego własnego psa, a czworonóg zawładnął ciałem właściciela. Scenariusz filmu ma napisać Michael Traeger ("Trup w akademiku"). Dla Bacona będzie to druga, po "Dzikich żądzach" z 1998 roku, próba producencka.

Wideo na temat: jim carrey i jego córka
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Pan Popper i jego pingwiny

  Mały Tommy Popper wychowywał się na Brooklynie i kiedy tylko mógł rozmawiał z tatą-podróżnikiem. Dorosły pan Popper (Jim Carrey) to majętny agent nieruchomości mieszkający na Manhattanie. Rozwiódł się z Amandą (Carla Gugino), z którą ma dwójkę dzieci (Madeline Carroll i Maxwell Perry Cotton) i żyje w luksusowym apartamencie na Park Avenue. Jego życie się zmienia, kiedy kurier dostarcza dziwną paczkę z Antarktyki... W paczce znajduje się pingwin. Nie pluszowy, jak początkowo zakłada pan...

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...