• Informacje na temat:

  jim kerr muzyk

Artykuły na temat: jim kerr muzyk
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  Jakie seriale fabularne trafią na platformę Netflix w 2019 roku?

 • Recenzja Simple Minds "Big Music": Nic wspólnego ze współczesnością

  "Szkockie niewydarzone U2". Tak zawsze traktowano Simple Minds. Niesłusznie, bo gdyby nie cień irlandzkich kolegów, niejeden by się zachwycał. Jak z tym dziś?

 • Tragedie na festiwalu

  Dwóch muzyków zmarło podczas słynnego festiwalu Pukkelpop w Belgii.

 • Szymon Wydra przed Simple Minds

  31 marca w warszawskiej "Stodole" wystąpi szkocka grupa Simple Minds, znana z takich przebojów jak m.in. "Don't You Forget About Me", "Hypnotized" czy "Belfast Child". Wiadomo już, że przed grupą wokalisty Jima Kerra zagra Szymon Wydra i jego Carpe Diem.

 • Winny Santana

  Carlos Santana to kolejny ze słynnych muzyków, który postanowił zająć się produkcją wina. W połowie sierpnia w Stanach Zjednoczonych ukaże się trunek o nazwie Santana DVX. Cena za butelkę tego alkoholu ma wynosić około 55 dolarów.

 • "Nie jesteśmy projektem!"

  Gitarzysta Patrik Jensen (m.in. The Haunted, Satanic Slaughter, Seance, Brujeria), basista Sharlee D'Angelo (m.in. Arch Enemy, Mercyful Fate, Spiritual Beggars), perkusista Martin Axe (Nifelheim, Satanic Slaughter, Triumphator, Bloodbath, Opeth) - to tylko część uznanych szwedzkich muzyków tworzących gwiazdorski skład Witchery.

 • Simple Minds: Czarno na białym

  Nieco zapomniana szkocka grupa Simple Minds przypomina się nową płytą "Black And White 050505", która ma się ukazać w połowie sierpnia. Następca "Cry" był nagrywany w Holandii i we Włoszech.

 • Simple Minds w Polsce: Poznań i Warszawa

  Słynna szkocka formacja Simple Minds wystąpi 1 marca 2014 roku w poznańskiej Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz dzień później (2 marca) w Stodole w Warszawie.

 • Joe Satriani w Warszawie

  6 lipca 2013 roku na jedynym polskim koncercie zagra Joe Stariani. Legendarny gitarzysta wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

 • Peter Gabriel w maju 2014 roku w Łodzi

  W maju 2014 roku planowany jest w Łodzi koncert Petera Gabriela. Były wokalista Genesis przyjedzie do Polski w ramach trasy "Back To Front: So Live 2012-2014" z okazji 25-lecia premiery swojej płyty "So".

Wideo na temat: jim kerr muzyk
 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...

 • Limits of Control

  The Limits of Control to nowy film Jima Jarmuscha (Broken Flowers, Truposz, Poza prawem). Akcja filmu rozgrywa się na tle niezwykłego i zróżnicowanego krajobrazu współczesnej Hiszpanii. Na planie filmu scenarzysta i reżyser Jim Jarmusch spotkał się z uznanym operatorem, Christopherem Doylem (Spragnieni miłości, Paranoid Park). Główną rolę w filmie Jima Jarmuscha gra Isaach De Bankolé, współpracujący z reżyserem po raz czwarty w ciągu blisko 20 lat. Pozostałe filmy tego duetu to Noc na...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...