• Informacje na temat:

  jim morrison piosenkarz

Artykuły na temat: jim morrison piosenkarz
 • Kiedyś kobiety szalały na ich punkcie. Jak wyglądają dziś dawni amanci show-biznesu?

  ...i piosenkarz niemieckiego pochodzenia ma dziś 67 lat, ale wciąż wiele kobiet do niego wzdycha.  Jak dotąd trzykrotnie stanął na ślubnym kobiercu.  Czytaj dalej na następnej stronie(...) i atrakcyjnymi kobietami.   Czytaj dalej na następnej stronie... Prawie 30 lat temu Val Kilmer wcielił się w rolę jednego z najseksowniejszych wokalistów wszechczasów – Jima Morrisona z grupy „The...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Setki fanów pamiętało o Morrisonie

  Setki fanów legendarnego lidera grupy The Doors, Jima Morrisona, zgromadziło się w wokół jego grobu na paryskim cmentarzu Pere-Lachaise w 40. rocznicę śmierci piosenkarza. Wokalista zginął tragicznie w Paryżu w wieku 27 lat w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach.

 • Dziesiąte życie Jima Morrisona

  Duch Jima Morrisona, frontmana legendarnej amerykańskiej grupy The Doors, żyje wiecznie. W każdym razie z pewnością dla holenderskiej pisarki Ineke Verheul, która w swojej powieści "The Tenth Life Of Jim Morrison" właśnie wokalistę uczyniła głównym bohaterem.

 • Nowy lepszy James Blunt czy Jim Morrison?

  James Morrison to nowe objawienie na brytyjskiej scenie muzycznej. Wokalista o głębokim głosie od razu został ustawiony w jednym szeregu ze słynnym Jamesem Bluntem. Nie zabrakło także innych porównań - ze względu na pseudonim artystyczny, piosenkarza wiąże się z grupą The Doors i jej legendarnym frontmanem Jimem Morrisonem.

 • Najchętniej spotkaliby zmarłego

  Piosenkarz Elvis Presley został okrzyknięty "ikoną muzyki pop", z którą najchętniej spotkaliby się widzowie kanału Music Choice. "Król" wyprzedził "królową pop" - Madonnę.

 • W piekle uzależnienia

  Niedawna śmierć Philipa Seymoura Hoffmana na nowo przypomniała światu o tym, że narkotyki to wstydliwy problem show-biznesu. Mówi się o nim głośno tylko wtedy, gdy pojawią się kolejne ofiary śmiertelne.

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. "Oprócz błękitnego nieba..."

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy świat muzyki stracił tak wybitne postaci, jak m.in. Marek Jackowski, Jarosław Śmietana, Ray Manzarek, Lou Reed, Ravi Shankar, Alvin Lee czy Jeff Hanneman ze Slayera.

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.