• Informacje na temat:

  jimmy kimmel

Artykuły na temat: jimmy kimmel
 • Jimmy Kimmel po 18 latach pracy bierze wolne

  Prowadzący Jimmy Kimmel Live ogłosił w czwartek, 18 czerwca, że resztę lata spędzi z rodziną. 52-letni ulubieniec fanów telewizji od razu ich uspokoił stwierdzeniem, że nie jest chory. Chce po prostu pobyć z bliskimi.

 • Jimmy Kimmel poprowadzi przyszłoroczne Oscary

  Ubiegłoroczny debiutant, Jimmy Kimmel poprowadzi także przyszłoroczną, 90.ceremonię wręczenia Oscarów - poinformowała Amerykańska Akademia Filmowa.

 • Jimmy Kimmel poprowadzi Oscary 2017

  Jimmy Kimmel zastąpi Chrisa Rocka na stanowisku prowadzącego oscarową galę - poinformowało "Variety". Dla 49-letniego gospodarza programu "“Jimmy Kimmel Live!" będzie to oscarowy debiut.

 • Oscary 2018: Jimmy Kimmel na plakacie

  Na dwa tygodnie przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów, Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej zaprezentowała plakat wydarzenia. Znajduje się na nim prowadzący galę Jimmy Kimmel.

 • Oscary 2017: Jak wypadł Jimmy Kimmel?

  Jimmy Kimmel całkiem dobrze poradził sobie jako gospodarz oscarowej gali. Jego najbardziej udane żarty dotyczyły Donalda Trumpa, Matta Damona i kilku innych hollywoodzkich gwiazd. Co jednak z tego, że wypadł przyzwoicie, skoro cała gala przejdzie do historii z powodu finałowej wpadki organizatorów, a nie umiejętności prowadzącego.

 • Jimmy Fallon i Jimmy Kimmel komentują MTV VMA 2015

  Napięcie pomiędzy Miley Cyrus i Nicki Minaj oraz przemówienie Kanyego Westa to najchętniej komentowane tematy po MTV VMA 2015. Do sytuacji na ceremonii odnieśli się również znani komicy - Jimmy Kimmel i Jimmy Fallon.

 • Jimmy Kimmel zdradził, jak miała skończyć się oscarowa gala

  Jimmy Kimmel - gospodarz zakończonej kompromitującą pomyłką oscarowej gali - w swoim programie opowiedział o tym, jak zgodnie z planem miała się skończyć ceremonia. Mówił też o tym, jak całe zamieszanie wyglądało z jego perspektywy.

 • Jimmy Fallon wrócił do studia telewizyjnego

  Jimmy Fallon jest pierwszym gospodarzem dużego amerykańskiego talk-show, który z realizacją swojego programu wrócił do studia. Jego pierwszym gośćmi w starej-nowej odsłonie „The Tonight Show” byli aktorka Charlize Theron i gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo.

 • Jimmy Kimmel znów wkręcił festiwalowiczów

  W 2015 roku ofiarami żartu znanego satyryka Jimmy'ego Kimmela padli uczestnicy amerykańskiego festiwalu SXSW.

 • Kanye West kontra Jimmy Kimmel. Boki zrywać

  Popularny prezenter Jimmy Kimmel stał się wrogiem numer jeden Kanye Westa. Czym podpadł raperowi? Wyemitował żartobliwy materiał, w którym dzieci cytują fragmenty wywiadu hiphopowca. Kanye West uznał to za zniewagę i opublikował na swoim profilu na Twitterze serię obraźliwych uwag na temat Jimmy'ego Kimmela. Prezenter, ku rozbawieniu widzów, odczytał te wiadomości na antenie. "Jimmy Kimmel...

Wideo na temat: jimmy kimmel