• Informacje na temat:

  joan allen

Artykuły na temat: joan allen
 • Gwiazdy wspominają Joan Rivers

  Aktorzy, muzycy i celebryci wyrażają głęboki żal z powodu śmierci gwiazdy telewizyjnej - Joan Rivers. Znana prezenterka odeszła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat.

 • Woody Allen: Oryginał w Nowym Jorku

  Pomimo entuzjastycznego przyjęcia przez polską krytykę najnowszego filmu Woody'ego Allena "O północy w Paryżu", ciężko podejrzewać, że właśnie dzięki rozgrywającej się stolicy Francji komedii doświadczony reżyser i scenarzysta przejdzie do historii kina. Akcja najlepszych obrazów Woody'ego Allena rozgrywa się bowiem w Nowym Jorku.

 • Kolejni aktorzy w "The Bourne Legacy"

  Joan Allen i Albert Finney są w trakcie rozmów na temat występu w filmie "The Bourne Legacy", donosi The Hollywood Reporter.

 • Historia niezwykłego psa

  Joan Allen będzie gwiazdą nowej produkcji Lasse Hallstroma "Hachiko". Będzie to historia wzorowana na japońskim filmie, opowiadającym o związku psa rasy Akito ze swoim właścicielem.

 • Off Plus Camera: Znamy jurorów

  Reżyser filmu "Cztery wesela i pogrzeb", ikona kina niezależnego, reżyserka castingów Woody'ego Allena i Elisabeth z "Czarownic z Salem"- zasiądą w jury Konkursu Głównego "Wytyczanie Drogi". Profesor Jerzy Stuhr (jako przewodniczący), Mike Newell, Parker Posey, Juliet Taylor i Joan Allen zdecydują, do kogo trafi 100 000 dolarów. Krakowska Nagroda Filmowa jest jedną z najwyższych na świecie.

 • Nagrody rynku video

  Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney zmierzą się o nagrodę Blockbuster Video Awards. Aktorka rywalizować będzie między innymi z Joan Allen i Kate Winslet. Natomiast w kategoriach komediowych zmierzą się Eddie Murphy i Jim Carrey. Nagrody przyznawane przez fanów video zostaną w tym roku wręczone w kwietniu.

 • Rośnie obsada "Krucjaty Bourne'a"

  Tomas Arana ( "Gladiator" , "Pearl Harbor" ) i Tom Gallop ( "Jerry Maguire" , "Sztuczna inteligencja" ) przyjęli role w filmie "Krucjata Bourne'a". Obaj aktorzy charakterystyczni wcielą się w postacie tajnych agentów. Sensacyjny obraz, w którym główne rolę grają Matt Damon ( "Buntownik z wyboru" ) i Joan Allen ( "Bez twarzy" ), to kontynuacja przeboju kasowego "Tożsamość Bourne'a...

 • Campbell Scott: Aktor reżyseruje

  Amerykański aktor Campbell Scott, najbardziej znany z roli w dramacie Bernardo Bertolucciego "Pod osłoną nieba", od kilku lat próbuje swych sił także jako reżyser filmowy. Już 26 sierpnia w Taos, w Nowym Meksyku, rozpoczną się zdjęcia do obrazu "Off the Map", którego reżyserii podjął się Scott. Według magazynu The Hollywood Reporter , główne role zagrają Joan Allen ( "Ukryta prawda" ) i J.K...

 • Baseballista Kevin Costner

  Kevin Costner ( "List w butelce" , "Znamię" ) wcieli się w jednego z głównych bohaterów obyczajowego filmu "The Upside of Anger". Aktor zagra byłego zawodnika drużyny baseballowej, który stara się pocieszyć rodzinę swojego zmarłego przyjaciela. Pogrążoną w smutku wdową będzie Joan Allen ( "Bez twarzy" ), zaś jako jej cztery dzielne córki wystąpią Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" ), Evan...

 • Hemingway x 2

  ...w Wielkiej Brytanii już w przyszłym miesiącu. W rolach głównych występują w nim Jeff Bridges i Joan Allen. Mariel chciałaby, aby wystąpili oni także w "A Moveable Feast".