• Informacje na temat:

  joan jett

Artykuły na temat: joan jett
 • Joan Jett pozywa producentów

  Joan Jett, jedna z najsłynniejszych rockowych dam, złożyła pozew do sądu przeciwko producentom filmu "Prey for Rock & Roll". Amerykańska wokalistka twierdzi, że nie zapłacono jej za udział w pracach nad obrazem.

 • Niedokończony biznes Joan Jett

  Joan Jett, jedna z największych dam hard rocka, przypomniała o sobie fanom na całym świecie nowym wydawnictwem. Jej mini-album nosi tytuł "Unfinished Business" i ukazał się nakładem należącej do słynnej wokalistki, gitarzystki i aktorki wytwórni Blackheart.

 • Joan Jett: Pierwsze DVD

  Joan Jett, jedna z największych dam światowego hard rocka, doczekała się premiery pierwszego w jej bogatym dorobku filmu DVD. Jest to zapis koncertu z 1997 roku, z Nowego Jorku, podczas którego amerykańska wokalistka i gitarzystka wykonała wszystkie swoje największe przeboje. W amerykańskich sklepach można go szukać od wtorku, 19 czerwca.

 • Joan Jett zagra z Blackhearts!

  Joan Jett, pierwsza dama amerykańskiego hard rocka, wyruszy w kwietniu na trasę koncertową z towarzyszącą jej grupą Blackhearts. Nie podano na razie, czy powrót znanej wokalistki i jej zespołu do życia koncertowego, jest równoznaczny z nagraniem nowego albumu. Jest jednak wielce prawdopodobne, że płyta ukaże się, i to jeszcze w tym roku.

 • Joan Jett podpisała kontrakt z BMG

  Joan Jett, pierwsza dama światowego hard rocka, podpisała kontrakt z wytwórnią BMG. Umowa dotyczy zarówno reedycji starszych wydawnictw, jak i wydawanie nowych albumów. Oficjalne oświadczenie w sprawie kontraktu z Joan pojawiło się w poniedziałek, 28 stycznia.

 • The Runaways na Hollywoodzkim Chodniku Sławy

  Słynna żeńska grupa The Runaways, w której kariery rozpoczynały Joan Jett i Lita Ford, otrzyma swoją gwiazdę na Hollywoodzkim Chodniku Sławy (Hollywood Rock Walk Of Fame) w Los Angeles. Uroczystość odbędzie się 15 maja. Tego samego dnia ukaże się również mini-album firmowany przez Joan i Cherie Curry.

 • Nowy singel Britney Spears

  Wiadomo już, że po "I'm Slave 4 U", "Overprotected" i "Not a Girl, Not Yet a Woman", kolejną piosenką, której przypadnie w udziale promowanie albumu "Britney" Britney Spears, będzie kompozycja "I Love Rock And Roll". Piosenka ta pochodzi z repertuaru Joan Jett & The Blackhearts i została po raz pierwszy nagrana w 1981 roku.

 • Peaches, jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na scenie muzycznej, zaprosiła do udziału w nagraniu swej najnowszej płyty wielu uznanych artystów. Wokalistce pomogą między innymi Josh Homme (Queens Of The Stone Age), popularna ostatnio kanadyjska piosenkarka Feist czy Joan Jett, gwiazda lat 80. Na następcy słynnego "Fatherf**kera" z 2003 roku usłyszmy także perkusistę Sama Maloney'a...

 • Nirvana, Beck i St. Vincent razem. 13-letnia córka Davida Grohla skradła show na scenie

  ...ostatni żyjący muzycy Nirvany spotkali się na scenie w październiku 2018 r. podczas Cal Jam. Wtedy towarzyszyli im Joan Jett i John McAuley , lider grupy Deer Tick . W 2014 r. Nirvana została wprowadzona do Rockandrollowego Salonu Sław. Wśród gości byli wówczas Joan Jett, Kim Gordon , St. Vincent i Lorde . Z kolei Grohl, Novoselic i Smear w 2012 r. pojawili się podczas charytatywnego...

 • Nirvana: Kolejny wspólny występ żyjących muzyków

  W sobotę (6 października) na scenie Cal Jam pojawili się obecni muzycy Foo Fighters : Dave Grohl i gitarzysta Pat Smear , do których dołączyli basista Krist Novoselic oraz Joan Jett i John(...). Joan Jett towarzyszyła żyjącym muzykom Nirvany, gdy zespół był wprowadzany do Rockandrollowego Salonu Sław w 2014 r. Działalność zespołu przerwała samobójcza śmierć lidera Kurta Cobaina w kwietniu 1994 r.