• Informacje na temat:

  joanna aktorka na wspólnej

Artykuły na temat: joanna aktorka na wspólnej
 • "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  Damien Chazelle, autor obsypanych nagrodami filmów "Whiplash" i "La La Land" oraz Joanna Kulig, bohaterka nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" - co ich łączy? "The Eddy" to nowa produkcja, którą od 8 maja można oglądać na platformie Netflix.

 • ​Joanna Jabłczyńska: Jestem dziwakiem

  Joanna Jabłczyńska znana jest nie tylko z serialu "Na Wspólnej", ale i z zamiłowania do sportu. "Biegam, słuchając Ewy Bem i Grzegorza Turnaua" - mówi aktorka, żartując, że jest dziwakiem.

 • Marta Bryła: Z "Korony królów" do "Na Wspólnej"

  Marta Bryła, młoda aktorka, której popularność przyniosły seriale "Korona królów" i "Na dobre i na złe", dołączyła do obsady "Na Wspólnej". Pierwszy odcinek z jej udziałem stacja TVN wyemituje 16 marca. Aktorka pojawi się w wątku Bogdana i Joanny Bergów (Wojciech Brzeziński i Anna Cieślak) i wprowadzi w nim spore ożywienie.

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama...

 • ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ...​Joanna Jabłczyńska jest osobą niezwykle aktywną i realizuje się na wielu płaszczyznach - gra w serialu "Na Wspólnej", jest współwłaścicielką kancelarii prawniczej, regularnie uprawia sport. Na to wszystko potrzeba dużo energii i jak podkreśla, kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta, której podstawę stanowi solidne śniadanie. Aktorka lubi wcześnie wstawać właśnie po to, by przygotować...

 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń. Największą radość sprawia jej skuteczne zachęcenie fanów do edukacji i aktywności fizycznej.

 • Joanna Jabłczyńska pisze doktorat

  W rozprawie doktorskiej Joanna Jabłczyńska postanowiła poruszyć problematykę dóbr osobistych osób powszechnie znanych. Gwiazda "Na Wspólnej" zaczęła także studia z zakresu prawa amerykańskiego i myśli o zdobyciu tytułu Master of Law na jednej z amerykańskich uczelni. Podkreśla, że realizuje w ten sposób swoje ambicje naukowe.

 • Joanna Jabłczyńska przeciwna Halloween

  Joanna Jabłczyńska nie uznaje Halloween. Dzień Wszystkich Świętych to dla niej czas zadumy i wyciszenia, a nie hucznych imprez. Gwiazda lubi jednak, gdy jej dom odwiedzają fantazyjnie przebrane dzieci. Uważa, że dla nich może to być okazja do takiej zabawy.

 • Joanna Jabłczyńska: Jak odreagowuje stres?

  Joanna Jabłczyńska. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim i zrobiła aplikację radcowską. Jesienią tego roku rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu(...)Joanna Jabłczyńska od dziecka jest fascynatką sportu, a do jej ulubionych dyscyplin należy bieganie i jazda na rowerze. Gwiazda uprawia także triathlon, a swoje umiejętności chętnie sprawdza...

 • Joanna Jabłczyńska: Nie jestem fanką mody

  ...​Choć na medialnych wyjściach wygląda bezbłędnie, znana z serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska przyznaje, że nie zna się na modzie. "Jeśli wyglądam dobrze to tylko dzięki Violi Piekut" - zachwala zaprzyjaźnioną projektantkę aktorka.

Zdjęcia na temat: joanna aktorka na wspólnej
Wideo na temat: joanna aktorka na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska o nowych wątkach w serialu

  Joanna Jabłczyńska wróciła do „Na Wspólnej” z przytupem. Co czeka bohaterkę w nowych odcinkach? Aktorka cieszy się z obecnego wątku Marty-mścicielki. - Bardzo mnie to cieszy, bo Marta była albo taką grzeczną, ułożoną dziewczyną, a później było dużo płaczu w jej życiu i takiego załamania, a tutaj dziewczyna pokazała, że ma pazur – mówi Joanna Jabłczyńska.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zdradza co u Marty i Olafa

  "Sama nie mogę się doczekać, kiedy nasz wątek pojawi się w telewizji" - mówi rozemocjonowana Joanna Jabłczyńska. A będzie się działo, sceny z kaskaderami i Marta przy szpitalnym łóżku! Sprawdźcie, co zdradziła nam aktorka!

 • Joanna Jabłczyńska zdradziła, co wydarzy się u Marty z „Na Wspólnej”

  Joanna Jabłczyńska opowiedziała, co wydarzy się u jej serialowej bohaterki Marty, którą gra w serialu "Na Wspólnej". - Akcja przeniesie się do pracy Marty. Zaangażuje się także w wątek Igora, bo to u niego będzie się sporo działo - zdradziła aktorka. Opowiedziała także o tym, jak zmieniała się jej rola przez 13 lat/ źródło: x-news/ Agencja TVN

Dyskusje na temat: joanna aktorka na wspólnej