• Informacje na temat:

  joanna b córka muzyka

Artykuły na temat: joanna b córka muzyka
 • Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Zyskała rozgłos w Polsce i na świecie dzięki roli tancerki i piosenkarki w "Zimnej wojnie". Wkrótce zobaczymy ją jako wokalistkę jazzową w nowym serialu Netfliksa "The Eddy". Jednak Joanna Kulig jest już zmęczona muzycznymi projektami i czeka na inne propozycje.

 • "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  Damien Chazelle, autor obsypanych nagrodami filmów "Whiplash" i "La La Land" oraz Joanna Kulig, bohaterka nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" - co ich łączy? "The Eddy" to nowa produkcja, którą od 8 maja można oglądać na platformie Netflix.

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • KaRRamBa wraca do rapu. "Zabiję" z Joanną Borysewicz

  ...!", w którym gościnnie pojawia się Joanna Borysewicz , córka gitarzysty Lady Pank Jana Borysewicza, o której zrobiło się głośno za sprawą udziału w seksaferze, w której polskie modelki i celebrytki...

 • Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zaśpiewała na weselu muzyka Playboys

  ..." - napisali członkowie zespołu Piękni i Młodzi. Szybko okazało się, że Dawid i Magda znaleźli już nowych partnerów. Mężczyzna związał się z blondynką o imieniu Joanna. Nowa miłość Narożnego pochwaliła się...

 • Joanna Liszowska pełna nowej energii

  Joanna Liszowska po urodzeniu swojej drugiej córki, weszła na plan serialu "Przyjaciółki", który już w marcu pojawi się na ekranach telewizorów. "Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby trzecia seria była pełna energii" - wyznała aktorka.

 • Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl

  Aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska wyreżyserowała autorski spektakl "Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu". Sztukę o konflikcie pokoleń można od czwartku oglądać w krakowskim Teatrze Łaźnia Nowa, ale uroczysta premiera odbędzie się w sobotę.

 • Joanna Liszowska: To radość mieć dzieci

  ..."Przyjaciółki" to serial komediowy, ale porusza też ważne sprawy. Patrycja, którą pani gra, planowała zapłodnienie metodą in vitro, teraz myśli o adopcji. Joanna Liszowska : - Jestem szczęśliwą(...), dojrzałość i chęć robienia nowych rzeczy. Wróciła pani do pracy w teatrze, a także do śpiewania. Wystąpi pani w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który wiosną okazał się ogromnym sukcesem. - Muzyka...

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  W sobotę (14 lipca) na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula w Warszawie wystąpi Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.