• Informacje na temat:

  joanna bachleda

Artykuły na temat: joanna bachleda
 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  ..."Każda z nas ma instynkt przetrwania, który czasami wymaga agresji" - mówi Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Bachleda-Curuś o "Bitwie pod Wiedniem"

  ...- To silna kobieta o skomplikowanym losie - tak o swojej postaci w "Bitwie pod Wiedniem" mówi Alicja Bachleda-Curuś. Historyczny film trafi do kin w Polsce 12 października.

 • ​Joanna Opozda o kłopotach z całowaniem na planie

  ..., aby była poważna. Wielbiciele aktorki na bieżącą mogą śledzić, co dzieje się w jej życiu. Joanna udziela się na Facebooku oraz Instagramie. Publikuje też filmy na Snapchacie. Co ją motywowało do(...) o facetach" to komedia obyczajowa o współczesnych mężczyznach. Obraz trafi do kin w styczniu przyszłego roku. W obsadzie plejada gwiazd: Alicja Bachleda Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew...

 • Joanna Bartel: Wulkan radości

  ...w serialu komediowym "Święta wojna". Emisję tego hitu telewizyjnej Dwójki zakończono co prawda kilka lat temu, ale w świadomości widzów Joanna Bartel ciągle jest twardą, uroczą Ślązaczką Andzią Dworniok. Za(...) pokonała m.in. Alicję Bachledę-Curuś i Annę Przybylską). Radość z nagrody jest tym większa, że pani Joanna skończyła już okrągłe 60 lat. Gdy inni wykorzystują taką okazję do robienia podsumowań...

 • Trwają zdjęcia do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka - są w obsadzie drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Tytuł to: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Piotr Woźniak-Starak: Wzruszające pożegnania

  W czwartek, 22 sierpnia, odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni Piotra Woźniaka-Staraka. Do informacji o śmierci znanego producenta odniesiono się się m.in. w mediach społecznościowych Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i festiwalu Off Camera, a także założonej przez niego filmy Watchout Studio. Żegnają go również ludzie mediów, m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Borys Szyc, Joanna...

 • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Gwiazdy na premierze

  Premiera filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" odbyła się w środę, 9 listopada, w warszawskich Złotych Tarasach. Na pokazie nie zabrakło odtwórców głównych ról. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański i Artur Żmijewski.

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Czy widzowie się śmieją?

  ...: Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Polki i Barbara Kurdej(...) razu wiedziałam, że nadszedł czas by zagrać w polskim filmie. Jest świetnie napisany, świeży i interesujący" - mówi odtwórczyni jednej z głównych ról, Alicja Bachleda-Curuś. - To naprawdę piękny...

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Z okazji Dnia Kobiet

  Znakomita wiadomość dla fanów komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Film w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów! "To jest film dla kobiet, przede wszystkim" - mówi Alicja Bachleda-Curuś, która gra w produkcji jedną z głównych ról.

Zdjęcia na temat: joanna bachleda
Dyskusje na temat: joanna bachleda