• Informacje na temat:

  joanna brodzik i jej dzieci

Artykuły na temat: joanna brodzik i jej dzieci
 • Joanna Brodzik czyta dzieciom

  Joanna Brodzik od czterech lat pełni funkcję ambasadora akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Jak przyznała na środowej konferencji prasowej, czytanie synom sprawia przyjemność i im i jej samej...

 • Joanna Brodzik: Anegdoty i wspomnienia

  Czekając na premierę "Pensjonatu nad rozlewiskiem", rozmawiamy z aktorką m.in. o tym, jaką rolę w jej życiu odegrała ukochana babcia i kto był jej mistrzem w szkole aktorskiej.

 • Co czyta Joanna Brodzik?

  Joanna Brodzik od ponad roku jest ambasadorką akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Aktorka opowiada o jej udziale w tej akcji oraz o tym, co sama czyta swoim dzieciom.

 • Joanna Brodzik: Na równi z mężczyznami

  Joanna Brodzik twierdzi, że nigdy nie doświadczyła dyskryminacji zawodowej ze względu na płeć. Jest traktowana na równi z mężczyznami, co nie oznacza, że rezygnuje z przywilejów kobiecości, jak wchodzenie do pomieszczenia przed mężczyznami. Gwiazda uważa, że kobiety mogą sobie pozwolić na bycie silnymi, będąc słabymi.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Joanna Brodzik: Wielka zmiana

  Kiedyś jej marzenia dotyczyły propozycji zawodowych i dalekich podróży. Dziś dla Joanny Brodzik najważniejsi są synowie.

 • Joanna Brodzik: Jestem typem prymusa

  Joanna Brodzik opowiada o pracy na planie "Nie rób scen", o tym, czy myśli o trzecim dziecku, co planuje z Pawłem Wilczakiem i jak zareagowałaby na propozycję kontynuacji "Kasi i Tomka".

 • Joanna Brodzik: Sławna 40-latka

  Joanna Brodzik obchodzi w piątek 40. urodziny. Od ponad 10 lat jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Seriale z jej udziałem za każdym razem odnoszą sukces. Przez kilka lat kobiety w Polsce chciały wyglądać tak, jak ona.

 • Brodzik i Wilczak: Zapracowani!

  Od lat Joanna Brodzik i Paweł Wilczak tworzą udany związek, są rodzicami bliźniaków Janka i Frania. Wakacje mają wypełnione pracą w serialach, ale nie zaniedbują swych pociech.

 • Brodzik: "Ja próbuję"

  Aby wiarygodnie zagrać Małgosię, główną bohaterkę "Domu nad rozlewiskiem", Joanna Brodzik uważnie przyglądała się swoim koleżankom. Podglądała także nieznajome kobiety, które znalazły się w ważnych momentach życiowych.

Zdjęcia na temat: joanna brodzik i jej dzieci
Dyskusje na temat: joanna brodzik i jej dzieci
 • Re: Joanna Brodzik: Piękna i odważna

  A moim największym wstydem jest pewna polska aktorka, którą próbowano "sparować" niezliczoną ilość razy zarówno z żonatymi, jak i kawalerami obsadzając ją z nimi w serialach. Szło opornie, w końcu znalazł się brzydal i zrobił jej dzieci. Urodziła i skończyły się propozycje ról. Jednak dzieci rosną i trzeba o nie zadbać więc wymyśla się kampanię wstydu zupełnie tak, jakbyśmy żyli w średniowieczu

 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik codziennie wykorzystuje swą... kobiecość i seksapil!

  Mam 40 lat i mogę powiedzieć, że powiodło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w luksusowym apartamencie - 42 metry kwadratowe w bloku z wielkiej płyty i mam stałą pracę na umowę zlecenie(...) nowego samochodu. Małżonce-Krystynie marzył się Daewoo Lanos lub Fiat Uno, dzieci chciały Fabię, ale ostatecznie o zakupie zdecydował nowoczesny design, komfort podróżowania i świetne wyposażenie

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  to nie sa jej dzieci jak nie wiesz to nie opowiadaj bzdur

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  To nie są jej dzieci, tylko wynajeci do tej roli wnękowe Borowskiego.

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  czlowieku przeciez to nie sa jej dzieci nie czytalesze to sa wnuki posla borowskiego

 • Re: Joanna Brodzik pisarką?

  ona się zna na gotowaniu jak ja na matematyce... po co się zabiera za książkę o tym? nie piszę podręczników dla dzieci z matmy.. pisanie niech zostawi pisarzom.. ps. jej potrawy są pełne tłuszczu i staropolskich zwyczai.. to teraz jak wasze babcie gotują coś.. ohyda...

 • Re: Polskie seriale, czyli jakie?!

  ekranie , pokrzykująca na dzieci, Karolak na kanapie z dzieciakami gryzący chipsy, ani treści , ani humoru, Kożuchowska nudna , nie mająca podejścia do dzieciaków, jej gra tu jest sztuczna, o wiele lepszy jest serial z Jolantą Fraszyńską i Joanną Orleańską. - Licencja na wychowanie.Kożuchowska wyłoży się na tym serialu jak wcześniej Joanna Brodzik