• Informacje na temat:

  joanna brodzik z bliźniakami

Artykuły na temat: joanna brodzik z bliźniakami
 • Joanna Brodzik marzy o córeczce?

  Kiedy sześć lat temu została mamą bliźniaków, Franciszka i Jana, nie sądziła, że zacznie myśleć jeszcze o powiększeniu rodziny. A jednak... Joanna Brodzik (41 l.) coraz częściej zastanawia się czy(...) Pojawili się w moim życiu moi mali "dranie" i całe moje wyobrażenie o idealnym macierzyństwie legło w gruzach. Okazało się, że opieka nad bliźniakami przypomina... harówkę na fermie kurczaków. W chwilach...

 • Joanna Brodzik wróciła do pracy. Wilczak został z dziećmi!

  Joanna Brodzik (41 l.) po latach przerwy wraciła pod skrzydła stacji TVN. Czy nowa produkcja powtórzy sukces "Magdy M."?

 • Wilczak i Brodzik nie mieszkają razem!

  Joanna Brodzik (40 l.) i Paweł Wilczak (48 l.) w przeciwieństwie do swoich kolegów z branży nie rozgadują się zbytnio na temat życia prywatnego. Faktycznie, jak na tyle lat razem wiemy o ich(...) relacje między zakochanymi. Aktor bowiem nie sprzedał swojej kawalerki z czasów, kiedy jeszcze nie był związany z Brodzik. Co ciekawe, nadal bardzo często w niej pomieszkuje. Wilczak najbardziej na...

 • Zakochała się w Mazurach od pierwszego wejrzenia

  Joanna Brodzik nie kryje, że Mazury, z którymi związała ją rola Małgosi Jantar w serialu "Życie nad rozlewiskiem", to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie. To tutaj aktorka spędza już czwarte z rzędu lato i, choć praca na planie zabiera jej mnóstwo czasu, stara się w wolnych chwilach korzystać z uroków Mazur, by odpocząć.

 • Jednak będzie praca

  Joanna Brodzik obawiała się, że w 2011 roku będzie bez pracy. A tu niespodzianka! Już w maju ruszają zdjęcia trzeciej serii historii znad rozlewiska. Na Mazury aktorka przeniesie się z dziećmi.

 • Joanna Brodzik: Jednak będzie praca

  Joanna Brodzik obawiała się, że w 2011 roku będzie bez pracy. A tu niespodzianka! Już w maju ruszają zdjęcia trzeciej serii historii znad rozlewiska. Na Mazury aktorka przeniesie się z dziećmi.