• Informacje na temat:

  joanna chitruszko paweł małaszyński

Artykuły na temat: joanna chitruszko paweł małaszyński
 • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko na Instagramie. Romantyczne zdjęcie zachwyciło fanów

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Dlatego sporą furorę zrobiła wakacyjna fotografia z żoną Joanną Chitruszko.

 • Paweł Małaszyński pokazał 16-letniego syna. "Oddałem mu swój prawy bark"

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza głównie zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Furorę zrobiła fotografia opublikowana w Dniu Ojca.

 • Paweł Małaszyński: Po raz pierwszy z synem

  W czwartkowym programie "Dzień Dobry TVN" widzowie zobaczyli Pawła Małaszyńskiego z 15-letnim synem Jeremiaszem.

 • Paweł Małaszyński: Jego bohater zginie w tragicznym wypadku?

  .... Niewykluczone, że także poza pracą Paweł Małaszyński przygotowuje się na poważną rewolucję. Pojawiły się pogłoski, jakoby żona aktora, Joanna Chitruszko, spodziewała się drugiego potomka (para ma już(...)Wygląda na to, że w życiu przystojnego aktora dojdzie już wkrótce do sporych zmian. Przynajmniej na płaszczyźnie zawodowej. Paweł Małaszyński zadeklarował niedawno, że chce odpocząć od grania...

 • Paweł Małaszyński: Ma dość!

  Fanom "Lekarzy" pewnie trudno będzie sobie wyobrazić serial bez najważniejszej męskiej postaci - dr. Maksa Kellera. Czas jednak zacząć ćwiczyć wyobraźnię - Paweł Małaszyński pojawi się jedynie(...) decyzja? I czy oznacza, że Małaszyński całkowicie rezygnuje z aktorstwa? - Nie, jasne że nie. Ale nie mam ciekawych propozycji, a nie chcę marnować czasu na projekty, które mnie nie interesują. Nigdy...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Lea, z zachwytem powtarza jej imię. - Jestem szczęśliwy - deklaruje dumnie Paweł Małaszyński. I stara się, żeby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń.

 • Małaszyński nie zwalnia tempa

  Przystojny Piotr z "Magdy M.", diabelnie niebezpieczny Grand z "Oficera" i wreszcie uroczy, profesjonalny Maks z "Lekarzy". To tylko niektóre role Pawła Małaszyńskiego. Ten popularny aktor nie zwalnia tempa. Obecnie pracuje na planie filmowym i w teatrze.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Piróg wygrał z Muchą

  ...dowodził Michał Piróg. W podjęciu decyzji widzom pomagało profesjonalne jury. W składzie sędziowskim zasiedli prezenterzy "Tańca z gwiazdami", Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski oraz Joanna Chitruszko - tancerka, pedagog tańca współczesnego, organizatorka festiwali tańca, prywatnie żona Pawła Małaszyńskiego. Szef zwycięskiej drużyny otrzymał koronę, która zostanie zlicytowana na internetowej...

Zdjęcia na temat: joanna chitruszko paweł małaszyński