• Informacje na temat:

  joanna chmielewska

Artykuły na temat: joanna chmielewska
 • Joanna Moro znów zagra Annę German?

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła główna rola w „Annie German”, być może znów wcieli się w legendarną piosenkarkę. Ma szansę zagrać ją w serialu o... Violetcie Villas!

 • Kraków: Festiwal Kryminału

  Przegląd filmów sensacyjnych "Chmielewska kontra Mamet" rozpocznie we wtorek, 16 listopada, w Krakowie, pierwszy Festiwal Kryminału. Gwiazdą imprezy będzie Joanna Chmielewska, która w piątek, 19 listopada, odbierze nagrodę Wielkiego Kalibru za całokształt twórczości o tematyce kryminalnej.

 • "Kultowe seriale": Jubileusz Franka Dolasa

  ...filmów, a ta jedyna rola zrobiła furorę - dodaje aktor. Serialowa miłość Franka, Teresa, choć niejedna to z pewnością ta największa, czyli Joanna Jędryka przyznaje z kolei, że uwielbia wszystkie...

 • Otrzyma Orła za osiągnięcia życia

  Reżyser i producent filmowy Tadeusz Chmielewski to tegoroczny laureat Orła za Osiągnięcia Życia. Chmielewski jest reżyserem wielu popularnych filmów m.in. "Ewa chce spać", "Nie lubię poniedziałku" i "Wierna rzeka".

 • "Jak rozpętałem II wojnę światową": 45 lat minęło...

  ...kończy swoją wędrówkę w Polsce, w ramionach mojej bohaterki Teresy. Wrócił do Polski, zakochał się w atrakcyjnej dziewczynie, czego chcieć więcej - pyta Joanna Jędryka. - To zakończenie jest...

 • Joanna Jędryka: Nie zrobiłam zawrotnej kariery

  Skromna i nieśmiała, znalazła sposób, by walczyć ze słabościami. Została aktorką.

 • Serial o życiu Violetty Villas?

  Joanna Moro, która ponownie wcieliłaby się w Annę German. Produkcja przygotowywana jest  do emisji w TVP1 i zadebiutuje na ekranie najwcześniej w 2017 roku.

 • "Jak rozpętałem II wojnę światową": To już 45 lat

  Niezapomniany Franek Dolas z "Jak rozpętałem II wojnę światową" skończył 45 lat. Z tej okazji TVP Seriale zorganizowała we wtorek, 16 lipca, urodzinowe spotkanie, by wspólnie z Marianem Kociniakiem, Joanną Jędryką oraz reżyserem i jednocześnie autorem scenariusza Tadeuszem Chmielewskim powspominać tę kultową, ponadczasową produkcję.

 • Kultowe seriale: Jubileusz Franka Dolasa

  W środę 16 lipca  się w gmachu Telewizji Polskiej odbędzie się spotkanie aktorów i reżysera z mediami. Pracę na planie będą wspominać odtwórcy głównych ról: Marian Kociniak (Franek Dolas), Joanna Jędryka (Teresa) oraz reżyser Tadeusz Chmielewski.       W długi weekend - 15-17 sierpnia o godz. 19.55 TVP Seriale przypomni widzom trzy części komedii, natomiast 14 sierpnia o 16.20 pokaże...

 • Nagrodzeni za całokształt twórczości

  Sześcioro twórców sztuki filmowej - reżyserzy Tadeusz Chmielewski, Jadwiga Zajicek i Daniel Szczechura, operator dźwięku Halina Paszkowska, charakteryzatorka Teresa Tomaszewska i malarz Jerzy Mierzejewski - otrzymało Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: joanna chmielewska