• Informacje na temat:

  joanna cugowska ur

Artykuły na temat: joanna cugowska ur
 • Krzysztof Cugowski nie poradziłby sobie bez żony!

  Żona Krzysztofa Cugowskiego (69 l.) zadbała, by jej ukochany podczas jej nieobecności nie chodził głodny.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Krzysztof Cugowski martwi się o syna. Nie tak miało być!

  .... Czytaj więcej na kolejnej stronie... Artysta i jego żona Joanna cieszą się z obecności juniora. Wiedzą, że chłopak niebawem znów wyjedzie, by dokończyć studia. Ale jest jedna rzecz, która ich...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Syn Krzysztofa Cugowskiego zagra w serialu Netflixa!

  Najmłodszy syn wokalisty Budki Suflera Krzysztofa Cugowskeigo – Krzysztof Cugowski Jr. – dostał rolę w nowym serialu przygotowywanym przez Netflixa - czytamy na łamach "Faktu".

 • Cugowski śpiewa w kościele

  W jednym z lubelskich kościołów niecodzienny mini recital dał lider Budki Suflera i senator PiS Krzysztof Cugowski.

 • ...nogami. Jak dziś, po wielu wspólnie spędzonych latach, postrzegają ryzykowną decyzję, którą wówczas podjęli? Gdy się poznali, byli dojrzałymi ludźmi, mającymi własne rodziny. Joanna wiodła w USA(...). Jednak los zgotował im niespodziankę. Po koncercie Joanna zaprosiła członków zespołu do domu. Między nią i wokalistą od razu zaiskrzyło. Każde słowo, gest niosło emocje. Ten wieczór uzmysłowił im, że...

 • Duety w "jak Oni śpiewają"

  Najbliższy odcinek "jak Oni śpiewają" zdominują śpiewające duety. W poprzednich dwóch edycjach show, uczestnikom towarzyszyli zawodowi wokaliści czy wokalistki, gośćmi programu byli wtedy m in. Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, czy Andrzej Krzywy. Teraz obok gwiazd "jak Oni śpiewają" staną ich przyjaciele i dobrzy znajomi, niekoniecznie związani z zawodowym śpiewaniem.

 • Krzysztof Cugowski: Próbowałem powstrzymać tę miłość, by ratować małżeństwo. Bezskutecznie

  ...kończący ich amerykańską trasę. - Wszystko mi się w nim podobało: postura, głos, zapach, dotyk - wylicza Joanna. - Po koncercie złapał mnie za rękę. Pamiętam tę chwilę do dziś. I to uczucie, które(...). Przypominali parę nastolatków, którzy nie potrafią realnie myśleć i nie zastanawiają się nad konsekwencjami swojego uczucia. Sytuacja nie była łatwa. Oboje mieli rodziny. Joanna prowadziła wygodne życie...

 • Mandaryna kontra Kiepski

  TVP 2 zdecydowała się już na realizację drugiej edycji "Fortu Boyard". Wśród uczestników show znajdą się między innymi Mandaryna i serial owy Ferdynand Kiepski - czyli Andrzej Grabowski.

Zdjęcia na temat: joanna cugowska ur