• Informacje na temat:

  joanna danuta

Artykuły na temat: joanna danuta
 • Danuta Stenka: Jak uniknąć rodzinnego dramatu?

  ...się tu jak u siebie... Mimo tych dwudziestu warszawskich lat, Danuta Stenka (52 l.) wciąż czuje się skromną dziewczyną z odległej, choć pięknej prowincji. Jej serce zostało tam, gdzie jest rodzinny dom(...) nowotworową zapadła babcia aktorki ze strony mamy. Opowieści o heroicznej i wyczerpującej walce babci o zdrowie pani Danuta pamięta do dziś z przekazów swojej mamy. Babcia prawie dziewięć lat walczyła o powrót...

 • Bronisław Komorowski odsłonił tablicę poświęconą Danucie i Tadeuszowi Konwickim

  ...autorem takich powieści jak: "Sennik współczesny", "Wniebowstąpienie", "Nic albo nic", "Mała Apokalipsa", "Bohiń". Swój ostatni utwór - "Pamflet na siebie" - wydał w 1995 roku. Jego żona Danuta(...) Jerzego Stefana Stawińskiego "Kanał".  Tadeusz Konwicki był autorem scenariuszy do filmów m.in. Jerzego Kawalerowicza "Matka Joanna od Aniołów" (1961), "Faraon" (1966), "Austeria" (1982; Janusza...

 • Joanna Brodzik: Siedem grzechów popkultury

  Joanna Brodzik, bohaterka serial u "Kasia i Tomek" , zakończyła zdjęcia do filmu "Siedem grzechów pop cooltury". W produkcji, której autorami są młodzi twórcy Adam Bortnowski i Doman Nowakowski, aktorka wystąpiła za darmo.

 • Joanna Kulig w serialu "Bez tajemnic"

  W drugim sezonie serialu "Bez tajemnic", obok Danuty Stenki, Janusza Gajosa i Magdaleny Cieleckiej, pojawi się także Joanna Kulig, która za rolę w "Sponsoringu" otrzymała na zakończonym niedawno FPFF w Gdyni nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą oraz nagrodę specjalną "Kryształowa Gwiazda Elle".

 • Święto polskiego kina

  W Tarnowie trwa wielkie święto polskiego kina. Gośćmi jubileuszowej 25. Tarnowskiej Nagrody Filmowej są m.in. Danuta Szaflarska, Dorota Kędzierzawska, Joanna Krauze, Lech Majewski.

 • Szykuje się do ślubu

  Danuta, którą gra w serialu, zdobyła serce Stjepana (Roman Frankl) i sympatię widzów. - To stąpająca po ziemi romantyczka - mówi grająca ją Danuta Kowalska.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • To dobra chwila na powrót

  ...- To jest mój czas. Mam nadzieję, że zyskam na nowo sympatię widzów - mówi Danuta Kowalska, nie bojąc się podejmować nowych wyzwań.

 • Powalczą o Katarzynę Maciąg

  Padł pierwszy klaps na planie najnowszej komedii romantycznej "Randka w ciemno" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. W filmie zagrają największe gwiazdy polskiego kina: Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Bogusław Linda, Lesław Żurek, Zbigniew Zamachowski, Danuta Stenka, Tomasz Kot i Anna Dereszowska.

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

Zdjęcia na temat: joanna danuta
Dyskusje na temat: joanna danuta