• Informacje na temat:

  joanna fryzury

Artykuły na temat: joanna fryzury
 • Joanna Racewicz zmieniła fryzurę! Relacją pochwaliła się na Instagramie

  Joanna Racewicz (44 l.) zdecydowała się na radykalne cięcie! Skróciła swoje włosy i zapowiedziała, że ta zmiana nie jest przypadkiem. Ma zwiastować "ważne i trudne czasy".

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Joanna Moro ma nową fryzurę!

  Joanna Moro (34 l.) przeszła sporą metamorfozę. Aż trudno ją poznać!

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Joanna Kulig odmieniona! To zasługa fryzury i makijażu!

  Joanna Kulig (33 l.) pojawiła się na premierze filmu "Niewinne" i od razu skradła całą uwagę! Wyjątkowo postawiła na mocny makijaż i upięte włosy, co sprawiło, że była niemalże nie do poznania! Porównajcie inne zdjęcia aktorki i przekonajcie się sami. W której wersji ją wolicie?

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Joanna Racewicz rozpętała w sieci skandal! Złamała zakaz?

  Joanna Racewicz (46 l.) znalazła się w centrum medialnego skandalu. Internauci dopatrzyli się bowiem zmiany fryzury u dziennikarki i posądzili ją o korzystnie z usług fryzjerskich w dobie pandemii koronawrusa. Gwiazda postanowiła odnieść się do zarzutów.

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Joanna Liszowska gotowa na nową miłość?! Co za wieści!

  Nie mogło jej zabraknąć na niedawnej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Joanna Liszowska  jest gwiazdą jednego z czołowych seriali stacji "Przyjaciółki".  Była więc i lśniła na czerwonym dywanie. Całkowicie odmieniona! Aktorka zamieniła długie loki, do których przyzwyczailiśmy się przez lata, na krótkie fale. Pytanie, co więcej oprócz fryzury zmieniło się w jej życiu, nasunęło się natychmiast...

 • Nominowane makijaże i fryzury

  Ogłoszono nominacje do kolejnej nagrody wyróżniającej przedstawicieli poszczególnych filmowych grup zawodowych. Tym razem Gildia Charakteryzatorów i Stylistów Fryzur (Hollywood Makeup Artist & Hair Stylist Guild) ogłosiła nominowanych do swojej nagrody, która zostanie przyznana po raz czwarty. W walce o wyróżnienia zmierzą się między innymi przeboje "Frida" , "Chicago" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" .

Zdjęcia na temat: joanna fryzury
Dyskusje na temat: joanna fryzury