• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska na rowerze

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska na rowerze
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska aktywna do granic

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z „Na Wspólnej”, uwielbia wszelkiego rodzaju ruch. Jak sama przyznaje, nie potrafi zbyt długo usiedzieć spokojnie na miejscu. Bez przerwy musi coś robić.

 • Joanna Jabłczyńska: Wszystko przez alkohol

  Prywatnie Joanna Jabłczyńska w ogóle nie pije alkoholu. Natomiast w serialu "Na Wspólnej" jej bohaterka Marta popadnie w uzależnienie. Gwiazda wyznaje, dlaczego nie lubi napojów wyskokowych. Opowiada też o planach założenia własnej kancelarii prawniczej oraz o swojej wielkiej pasji - jeździe na rowerze.

 • ​"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska niemal codziennie trenuje... kolarstwo!

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Hoffer z "Na Wspólnej", od kilku lat z wielkim zapałem trenuje... kolarstwo. Odnosi nawet sukcesy w maratonach dla rowerzystów i wyścigach szosowych organizowanych w całej Polsce!

 • Joanna Jabłczyńska: Radca na rowerze

  Joanna Jabłczyńska w przyszłym roku będzie zdawać egzamin radcowski, gra w serialu "Na Wspólnej" i... pasjami jeździ na rowerze. Znalazła się nawet w zawodowej drużynie kolarskiej.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska jak Rambo

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z "Na Wspólnej", nie potrafi usiedzieć na miejscu. Słynie z prowadzenia aktywnego trybu życia, a jak mówi, sport jest dla niej sposobem na gorszy dzień. Jej ukochaną dyscypliną jest kolarstwo. Z rowerem podróżuje po Polsce i po świecie.

 • Jabłczyńska notariuszem

  "Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

 • Lubią, jak ja płaczę!

  Jej bohaterka przeszła bardzo dużo. Tragiczna strata ukochanego na długo odebrała Marcie nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Jednak wszystko wskazuje na to, że zła passa dobiegła końca. - Cieszę się z tej zmiany, bo ile można płakać - mówi Joanna Jabłczyńska.

 • Lubią, jak ja płaczę!

  Jej bohaterka przeszła bardzo dużo. Tragiczna strata ukochanego na długo odebrała Marcie nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Jednak wszystko wskazuje na to, że zła passa dobiegła końca. - Cieszę się z tej zmiany, bo ile można płakać - mówi Joanna Jabłczyńska.

 • Koniec sielanki

  Miłosną sielankę Marty (Joanna Jabłczyńska) i Janusza (Radosław Pazura) przerwie niespodziewane pojawienie się jego byłej żony Sylwii (Dorota Chotecka).

 • "Na Wspólnej": Dla Joanny Jabłczyńskiej leżenie na plaży to największa kara

  ...dobrze mam również słabość do wegańskich burgerów, serwowanych w knajpce "Krowarzywa" przy Hożej. Są przeogromne i przepyszne. To moja nagroda po ciężkich zawodach. Joanna Jabłczyńska - polska(...) triathlonowych. Zawody MTB Challenge - możesz wyjaśnić co to jest? - Od wielu lat jestem wierna rowerowi. MTB Challenge to taki sześciodniowy "maraton" po górach na rowerze, razem 260 km - ponad...

Dyskusje na temat: joanna jabłczyńska na rowerze
 • Re: Joanna Jabłczyńska –...

  Taka z niej aktorka jak i tancerka czy piosenkarka... Co do jazdy na rowerze nie wiem nie widziałem. Jeśli chodzi o porady prawne nie wiem nie korzystałem.