• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska nowy chłopak

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska nowy chłopak
 • Joanna Jabłczyńska: Nie mogę być z kimś, kto...

  Joanna Jabłczyńska oprócz gry w serialu "Na Wspólnej" ma zamiar po raz kolejny podejść do egzaminu radcowskiego. Aktorka także aktywnie uprawia sport i śpiewa.

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

 • Nowy film laureata Złotej Palmy

  ..." , niemiecka animacja pełna absurdalnego humoru, historia cesarskiej pary - Lissi i Franza. Głosów bohaterom "Lissi na lodzie" użyczają Maciej Stuhr, Kacper Kuszewski, Olaf Lubaszenko, Joanna Jabłczyńska(...) chłopak ze wsi, którego dziadek - przed swoją śmiercią - wysyła do miasta z misją. Młodzieniec ma wrócić do domu z ikoną, podarunkiem i narzeczoną. Film jest wspólną produkcją Serbii i Francji. Emir...

 • Jak polskie gwiazdy spędzają sylwestra?

  Polskie gwiazdy wcale nie są fanami hucznych sylwestrowych imprez. Część z nich ostatnią noc roku woli spędzić pracując lub przebywając w gronie najbliższych. Fanką sylwestra zdecydowanie nie jest Joanna Jabłczyńska.