• Informacje na temat:

  joanna jabłczyńska prawnik

Artykuły na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • Joanna Jabłczyńska pisze doktorat

  W rozprawie doktorskiej Joanna Jabłczyńska postanowiła poruszyć problematykę dóbr osobistych osób powszechnie znanych. Gwiazda "Na Wspólnej" zaczęła także studia z zakresu prawa amerykańskiego i myśli o zdobyciu tytułu Master of Law na jednej z amerykańskich uczelni. Podkreśla, że realizuje w ten sposób swoje ambicje naukowe.

 • Joanna Jabłczyńska: Nie chodzę na castingi

  Choć znana z serialu "Na Wspólnej" Joanna Jabłczyńska nie chodzi na castingi, przyznaje, że gdyby dostała propozycję ambitnej roli, chętnie by się jej podjęła. "Lubię wyzwania, dlatego trudnej roli bym nie odmówiła" - przekonuje aktorka.

 • Joanna Jabłczyńska kończy 30 lat

  Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", w środę, 9 grudnia, kończy 30 lat. Aktorka przyznaje, że im bliżej trzydziestki, tym mniejsze ma to dla niej znaczenie. "Jestem na świetnej drodze życiowej, ale dopiero się rozpędzam" - mówi.

 • Joanna Jabłczyńska: Skandal z niczego

  Dla mediów moje życie jest nudne, więc robią skandal z niczego - uważa Joanna Jabłczyńska. Twierdzi, że jej propozycja muffinek w zamian za zrobienie zdjęcia w kancelarii była tylko żartem, niepotrzebnie rozdmuchanym przez media. Aktorka zapewnia, że praca w jej kancelarii jest żmudna, ale daje jej mnóstwo satysfakcji.

 • Joanna Jabłczyńska: Do wszystkiego doszłam sama

  Jestem szczęściarą, do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi Joanna Jabłczyńska . Gwiazda serialu "Na Wspólnej" chce dzielić się z fanami swoimi osiągnięciami i motywować ich do realizowania marzeń. Największą radość sprawia jej skuteczne zachęcenie fanów do edukacji i aktywności fizycznej.

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama...

 • Joanna Jabłczyńska: Jak odreagowuje stres?

  Prawo jest dla aktorki prawdziwą pasją, choć praca w charakterze radcy prawnego wiąże się z dużym stresem. Sposobem na odreagowanie negatywnych emocji jest dla Joanny Jabłczyńskiej sport, m.in. triathlon. Jej zdaniem dyscyplinę tę uprawia wielu prawników. Większość traktuje triathlon niemal zawodowo, podczas gdy ona uważa się za amatorkę.

 • Joanna Jabłczyńska nago na ekranie?

  Joanna Jabłczyńska nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli. Tym bardziej że wokół jej kariery prawniczej narosło wiele kontrowersji.

 • Jabłczyńska notariuszem

  ..."Boję się, że pewnego razu ludzie nie będą mnie już chcieli oglądać. I skończy się moja kariera" - wyznaje Joanna Jabłczyńska, znana m.in. z serial u "Na Wspólnej".

 • Joanna Jabłczyńska ostro: Polska władza jest bezczelna

  Joanna Jabłczyńska jest zaniepokojona zmianami zachodzącymi w Polsce. Gwiazda "Na Wspólnej" uważa, że działania partii rządzącej są coraz bardziej bezczelne, a jednocześnie nieprzemyślane. Wprowadza to zamęt m.in. w pracy prawników. Jabłczyńska nie ma też wątpliwości, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego powinien zostać opublikowany.

Wideo na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • Joanna Jabłczyńska: Prawnicy uprawiają thriatlon

  Joanna Jabłczyńska życiowe strasy odreagowuje, uprawiając triathlon. Jej zdaniem dyscyplinę tę wybrało wielu prawników, traktując ją niemal zawodowo. – Na zawodach triatlonowych czy rowerowych mnóstwo jest prawników, tylko żaden z nich nie wykonuje przy okazji zawodu aktora, stąd mniej o nich słychać – tłumaczy Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Joanna Jabłczyńska nie nadaje się na prawnika? "Jestem zbyt empatyczna"

  Każdą sprawę traktuję jak swoją własną – mówi Joanna Jabłczyńska, która od blisko roku prowadzi własną kancelarię prawną. Aktorka uważa, że jak na prawnika jest zbyt empatyczna. Zapewnia jednak, że mimo emocjonalnego podejścia do klientów, na sali sądowej zachowuje pokerową twarz.

 • Joanna Jabłczyńska nago na ekranie?

  Joanna Jabłczyńska nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli.

Dyskusje na temat: joanna jabłczyńska prawnik
 • Re: Joanna Jabłczyńska: Obleje czy zaliczy?

  witam Ciężko zdać ten egzamin i niejeden wybitny teraz prawnik zdawał go powtórnie proponuję pójść na studia prawnicze na pewno sobie poleżysz i zaliczysz egzaminy na piękne oko a potem chciałabym zobaczyć jak zaliczysz egzamin radcowski lub sędziowski w zależności kim chcesz by c po prawie i porozmawiamy sobie wtedy na spokojnie zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni

 • Re: Joanna Jabłczyńska odchodzi "Na Wspólnej"?!

  prawnik to w dzisiejszych czasach hiena cmentarna, wzbogacają się na ludzkich tragediach i na lukach prawnych, czysto nieetyczny zawód, a niby etyka wpisana jest w ich zawód, bzdura, nie wierzcie(...) z sądu I instancji to z II, potem kasacja i SN i doją, doją z nas, by co kwartał na Seszele latać, sory, ale nie cierpię prawników, za byle jaki papierek 2 stówy to minimum,dużo by pisać,

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska walczy o pracę!

  z tymi rogami pasuje i do filmu i jako prawnik - bez rogów nie da rady. jeszcze może nam coś zaśpiewać.

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska chce mieć własną kancelarię radcowską!

  taki będzie z niej prawnik jaką jest aktorką, cieniutka jak ta linia _______________________

 • Re: "Na Wspólnej": ​Joanna Jabłczyńska jesienią otwiera kancelarię prawną

  Nie mam zaufania do prawnika który łamie własne obietnice. Jakiś czas temu ta wątpliwa gwiazda" durnego serialiku obiecywała przedszkolakom na warszawskiej Białołęce PIKNIK. Niestety słowa nie dotrzymała, dzieci były rozżalone. Może lepiej niech ona już pracuje "na kasie" w Biedronce... prawnik to zawód zaufania publicznego, aktor musi mieć talent, albo urodę, albo inteligencję. A tu... Oczka na

 • Re: "Na Wspólnej": ​Joanna Jabłczyńska jesienią otwiera kancelarię prawną

  Nie zgadzamsię. U nas tak się czesto głupio gada. A człowiek, który ma wiedzę i umiejętności z kilku zakresów widzi rzeczy z szerszej perspektywy. A zwłaszcza prawnik dobrze gdy ma pojęcie o innych zakresach działania i dobrze je rozumie. Mamy tyle durnych prawników (przede wszystkim w sądach i wszelkiego rodzaju urzędach), którzy oprócz sztywnego przepisu nie umieją zrozumieć całości... żal