• Informacje na temat:

  joanna kaczor

Artykuły na temat: joanna kaczor
 • Joanna Jabłczyńska doceniona za dubbing

  Joanna Jabłczyńska otrzymała Nagrodę Specjalną za Całokształt Osiągnięć w Dubbingu podczas bydgoskiego festiwalu Animocje. Aktorka pracuje w dubbingu filmowym od 20 lat i ma na koncie role w ponad 80 filmach. Przyznaje, że zawodowo spełnia się właśnie użyczając swego głosu postaciom filmowym, a nie stając przed kamerą.

 • Wielki Splendor dla Lipowskiej!

  Teresa Lipowska została laureatką Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrodę wręczono w poniedziałek podczas gali w siedzibie Polskie Radia w Warszawie. Splendory za całokształt twórczości otrzymali Ludmiła Dobrowolska-Łączyńska i Kazimierz Kaczor.

 • W euforii albo w depresji

  Kreowana przez Joannę Jeżewską Agnieszka Kalwas, energiczna dyrektorka banku, oczarowała Marka (Kazimierz Kaczor). Czy ich uczucie spowoduje przewrót w życiu mieszkańców Złotopolic?

 • Wojna wśród aktorów

  Joanna Szczepkowska i Zbigniew Zapasiewicz znaleźli się w gronie artystów, którzy będą mieli procesy o zniesławienie, jeśli nie przeproszą Olgierda Łukaszewicza za tzw. List Jedenastu. To konsekwencja rozłamu w Związku Artystów Scen Polskich, do którego doszło we wrześniu 2002 roku.

 • Wykluczenia z ZASP

  ...14 marca Zarząd Główny Związku Artystów Scen Polskich (ZASP) podejmie ostateczną decyzję w sprawie skreślenia z członkostwa w organizacji byłego prezesa Kazimierza Kaczora i byłego skarbnika Cezarego Morawskiego - powiedział w poniedziałek, 21 lutego, po zakończonych obradach zarządu prezes związku, Olgierd Łukaszewicz.

 • "Jan Serce" w Kino Polska

  ..."Jan Serce" Radosława Piwowarskiego - jeden z najlepszych i najbardziej romantycznych polskich seriali , ze znakomitym Kazimierzem Kaczorem w roli tytułowej i z niezapomnianą piosenką Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego w tle - to jedna z jesiennych propozycji telewizji Kino Polska.

 • Cezary Pazura zakończył "Weekend"

  Główne role grają w produkcji Małgorzata Socha (która wciela się w postać Mai) oraz Michał Lewandowski (Gula). Film będzie komedią, rozgrywającą się w czasie tytułowego weekendu, opowiadającą o przestępcach. W jednego z nich, "romantycznego chuligana", faceta z zasadami, wciela się Paweł Małaszyński. Jak poinformowała menedżerka Pazury, Joanna Kaczor, ekipa filmowa zakończyła pracę po 41 dniach...

 • Kto w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta otrzymała taką propozycję, ale odmówiła" - oświadczyła Joanna Kaczor, jej menedżerka. Przypomnijmy, że w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczą m.in. Andrzej Deskur, aktor znany z serial...

 • Namiesza w "Złotopolskich"

  To, że Marek Złotopolski (Kazimierz Kaczor) jest blisko 20 lat starszy od Agnieszki Kalwas (Joanna Jeżewska) nie miało dla obojga żadnego znaczenia. Przypadkowe spotkanie senatora z atrakcyjną panią dyrektor banku stało się początkiem romansu. Od kiedy Magdalena (Małgorzata Zajączkowska) związała się z Chrisem (Piotr Machalica), Marek czuł się samotny i niepotrzebny. Znajomość z Agnieszką...

 • Jerzy Trela laureatem Nagrody im. Zygmunta Huebnera

  Wyróżnienie przyznali członkowie Rady Fundacji Teatru Myśli Obywatelskiej im. Zygmunta Hübnera. W skład kapituły wchodzą Barbara Borys-Damięcka, Ewa Dałkowska, Joanna Huebner-Wojciechowska, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Kazimierz Kaczor, Stanisław Radwan, Jacek Sieradzki, Allan Starski, a także laureaci poprzednich edycji nagrody - Anna Augustynowicz i Jan Englert. Nagroda przyznawana jest...

Dyskusje na temat: joanna kaczor