• Informacje na temat:

  joanna kamila

Artykuły na temat: joanna kamila
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kamil Bijoś jako Justin Bieber

  ...frazę, to stanęły mi włosy na rękach" - mówiła Małgorzata Walewska. Czy młody wokalista powtórzy sukces z minionej soboty? Przypomnijmy, że w szóstej edycji show na scenie rywalizują: Joanna Moro, Olga(...) fragment występu Kamila Bijosia!

 • Kamil Kuroczko z gwiazdą "Przyjaciółek" w "Hell's Kitchen"

  Polsatu u boku Kamila zobaczymy urodziwą aktorkę znaną m.in. z serialu "Przyjaciółki". Ale nie będzie to Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska ani Joanna Liszowska. W "Hell's Kitchen" tancerz pojawi się z... Sylwią Juszczak-Arnesen, która gra w "Przyjaciółkach" od nowego sezonu. Czyżby wspólne pojawienie się Kamila i Sylwii Juszczak-Arnesen, potwierdzały medialne doniesienia...

 • Kamila Kamińska: Początki wcale nie były takie łatwe

  Tuż po studiach zagrała główne role w dwóch filmach: "Najlepszy" oraz "Miłość i Miłosierdzie". Można było ją również zobaczyć w "Listach do M. 3". Największą popularność przyniosły jej jednak seriale "Zakochani po uszy" i "Barwy szczęścia". Kamila Kamińska opowiada, jak teraz wygląda jej życie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna "Ruda" Lazer odpada, Magda Bereda tańczy dalej

  Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mimo fatalnych ocen i kolejnego kompromitującego występu w programie pozostała youtuberka Magda Bereda, najlepszy taniec wieczoru zaprezentowała zaś Barbara Kurdej-Szatan.

 • Kamil Kuroczko zamieni taniec na aktorstwo?

  Kamil Kuroczko jest przekonany, że poradziłby sobie w zawodzie aktora. Doświadczenie na tym polu zdobywał już w gimnazjum jako członek kółek teatralnych. Grywał nawet w przedstawieniach wystawianych w języku angielskim. Kuroczko twierdzi jednak, że na razie aktorstwo nie jest jego celem, największą pasją pozostaje bowiem taniec.

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Joanna Opozda odpadła z show

  Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie byli ponownie Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak oraz Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz. Za tydzień zobaczymy na parkiecie... nowe pary.

 • Kamil Durczok się nie wdzięczy

  ...dla Kamila Durczoka żadnego znaczenia? "Są bardzo miłym dodatkiem do pracy. Ale nie pracuję dla rankingów" - stwierdza dziennikarz..

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

 • "TzG": Jak trenują Moro z Maserakiem?

  Joanna Moro i Rafał Maserak trenują przed pierwszym odcinkiem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Chcecie zobaczyć, co dzieje się na parkiecie?

 • Zmierzyła się z legendą

  Nikt nie miał wątpliwości, że główną rolę serialu "Anna German" powinna zagrać rodaczka tytułowej artystki. - Decydujące było swego rodzaju "pokrewieństwo dusz" - uważa Joanna Moro.

Zdjęcia na temat: joanna kamila
Wideo na temat: joanna kamila
 • "Zawsze warto": Pierwsze spotkanie Kamila z Dorianem!

  Ada (Julia Wieniawa) zaczyna nowe życie! Urządza mieszkanie nad biurem Kamila (Jakub Wesołowski) i organizuje parapetówkę. Jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem Dorianem (Kamil Jaroszewski). Gdy chłopiec wchodzi do swojego pokoju, zastaje tam Kamila. Dorian jest zaskoczony widokiem obcego mężczyzny. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) po powrocie do domu stara się odzyskać przychylność

 • Joanna Przetakiewicz o współpracy z synem

  obowiązki ma jej syn, jako prezes La Manii? "Zrzuciłam mu na głowę wszystkie najtrudniejsze, najnudniejsze decyzje, czyli budżetowe i operacyjne" - zdradziła Joanna. Ponoć równie nieoceniona jest pomoc jego przyjaciela Kamila, który z kolei odpowiada za finanse! (Dzien Dobry TVN/x-news)

 • "Ślad": Odcinek 5. i 6.

  oczywiste, ale podkomisarz Wrona (Krzysztof Wach) poddaje je w wątpliwość. Czy na horyzoncie pojawi się świadek? Gościnnie w odcinku wystąpią: Antoni Sałaj, Piotr Łukawski, Kamila Klamut, Włodzimierz Dyla i Georgi Angiełow. W szóstym odcinku "Śladu" uderzeniem w głowę zostały zabite dwie kobiety związane z Lidią Bolko (Joanna Osyda) – jej matka Eugenia Makowska i najlepsza przyjaciółka, Natalia

Dyskusje na temat: joanna kamila