• Informacje na temat:

  joanna kamińska

Artykuły na temat: joanna kamińska
 • Joanna Szczepkowska w spektaklu "Ida Kamińska"

  ...- Jest uosobieniem teatru; była osobą, która naprawdę żyła dla teatru - powiedziała podczas próby medialnej Joanna Szczepkowska, kreująca tytułową rolę w spektaklu "Ida Kamińska". Premiera przedstawienia w reż. Gołdy Tencer - 15 marca w Teatrze Żydowskim.

 • Julia Kamińska: I co teraz?

  Najpierw było pasmo sukcesów - główna rola w "BrzydUli", Telekamera Tele Tygodnia i zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami". Potem Julia Kamińska zniknęła. Wróciła z tarczą, ale los znowu spłatał jej figla.

 • Kamila Kamińska: Początki wcale nie były takie łatwe

  Tuż po studiach zagrała główne role w dwóch filmach: "Najlepszy" oraz "Miłość i Miłosierdzie". Można było ją również zobaczyć w "Listach do M. 3". Największą popularność przyniosły jej jednak seriale "Zakochani po uszy" i "Barwy szczęścia". Kamila Kamińska opowiada, jak teraz wygląda jej życie.

 • Joanna Szczepkowska: Nie tylko aktorstwo

  ..., oczywiście, ale robi z nim coś takiego, że to ciało przestaje istnieć, jako materialny przedmiot". Joanna Szczepkowska urodziła się 1 maja 1953 r. w Warszawie. Jest córką znanego aktora i byłego(...) r. w epizodycznej roli Fridy w "Janie Gabrielu Borkmanie" Henryka Ibsena w reż. Aleksandra Bardiniego. "Joanna Szczepkowska w niewielkim epizodzie zajaśniała blaskiem talentu, inteligencji, wdzięku scenicznego...

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • Joanna "Ruda" Lazer (Red Lips) przed "Tańcem z gwiazdami": Rafał Maserak wziął ją w obroty

  ...i Julia Kamińska . W Polsacie (od wiosny 2014 r.) z reguły był wysoko w czołówce - po trzy razy zajmował drugie i trzecie miejsce. Poza Joanną "Rudą" Lazer z grupy Red Lips i Reni Jusis(...) Joanna Mazur . Joanna Lazer założyła grupę Red Lips ze swoim mężem Łukaszem Lazerem . W 2011 roku formacja przedstawiła się szerokiej publiczności w programie "Must Be The Music" . Grupa na...

 • Julia Kamińska: Pierwsza nagroda

  ...- Bardzo się cieszę. To jest moja pierwsza nagroda w ogóle - powiedziała Julia Kamińska, odtwórczyni głównej roli w serial u "BrzydUla" po otrzymaniu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010 dla najlepszej "Aktorki".

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Telekamery: Poznajmy nominowanych!

  Joanna Brodzik czy Julia Kamińska? Cezary Żak czy Jan Wieczorkowski? Budka Suflera czy Ewa Farna? 25 stycznia poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010.

Zdjęcia na temat: joanna kamińska
Dyskusje na temat: joanna kamińska
 • Re: Joanna Kasperska: Uroda stała się jej przekleństwem

  Seksbomby prlu to były takie aktorki jak Kalina Jędrusik, Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska,Anna Dymna, Elżbieta Czyżewska,Grażyna Szapołowska,Dorota Kamińska,Anna Majcher,Katarzyna Figura,Joanna Trzepiecińska i mógłbym tak wymieniać jeszcze długo.Ale na pewno nie ta chuda i niespecjalnie urodziwa pani.

 • Re: ​"Komisarz Alex": Katarzyna Herman mężczyznę swojego życia poznała w... kawiarni!

  Nowa Komisarz Policja Anka Kruk (Joanna Moro) Tomek Bromski (Maciej Zakościelny) Joanna Kruk (Katarzyna Maciąg) Ewa Szmidt (Agnieszka Włodarczyk) Sandra Orlicz (Julia Pietrucha) i Julka Orlicz (Gabriela Pietrucha) Hanka Puchała (Julia Kamińska) Andrzej Puchała (Rafał Maserak) Agnieszka Bromska (Maja Hirsch) Klaudia Bromska (Katarzyna Glinka)

 • Re: "M jak miłość": Marcin w trójkącie!

  Nowa M jak Miłość Ewelina Chodakowska (Maria Niklińska) Basia Chodakowska (Joanna Jabłczyńska) Hanka Mostowiak (Małgorzata Socha) Klaudia Olszewska (Julia Kamińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Natalia Zduńska (Aneta Zając) Beata Zduńska (Natasza Urbańska) Kinga Tarnowska (Edyta Herbuś)

 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza w szponach strachu

  TAK ! Julia Kamińska - świetnie gra i będzie ( już jest ) z niej super aktorka. Poznaliśmy ją po raz pierwszy w serialu 'Brzydula' gdzie również fajnie zagrała. W tamtym czasie pojawiła się też Joanna Osyda - ta niestety powinna zniknąć z ekranów i nie męczyć widza swoją 'grą'.

 • Re: Joanna Osyda (Majka)

  Serial"Majka" jest zdecydowanie lepszy od "Brzyduli Uli" ,Julia Kamińska niedorasta do pięt Joannie Osyda.

 • Re: Aneta Zając i Joanna Moro: Wojna w "Tańcu z gwiazdami"!

  Wygra Aneta bo jest z Polsatu.Pamiętam finał Kamińska Glinka i przed reklamami prowadziła Glinka z przewagą kilku procent a okazało sie że wygrała Kamińska .Teraz tez tak będzie

 • Re: "M jak miłość": Wyznanie Tomka

  Nowa postać Klaudia Olszewska (Julia Kamińska) Lucyna Gruszyńska (Małgorzata Socha) Joanna SZEFLER (Karolina Gruszka) Lucyna Mostowiak (Ewa Skibińska) Elżbieta Gruszyńska (Urszula Grabowska) Agata Malinowska (Anita Sokołowska) Sylwia Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) Agnieszka Szefler (Edyta Jungowska)

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  Nowe Klaudia Kwiatkowska (Karolina Rosińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Julia Mostowiak (Anna Przybylska) Ewelina Olszewska (Agnieszka Włodarczyk) Lucyna Zduńska (Edyta Herbuś) Joanna Warakomska (Julia Kamińska) KLAUDIA Gruszyńska (Małgorzata Socha) Natalia Malinowska (Anna Ilczuk) Anna Malinowska (Roma Gąsiorowska) Ewa Malinowska (Paulina Chapko) Sandra Mostowiak (Agata

 • Re: Majka jest nieobliczalna

  Do 33 odcinka serial mnie bardzo ciekawił. Wartka akcja , świetny scenariusz , urokliwe miejsca a następnie .... lelum polelum. Szkoda , zapowiadał się ciekawie. Co do obsady aktorskiej to Joanna Osyda ma jeszcze wiele nauki przed sobą i drugą "Brzydulą" to chyba nie zostanie. Julia Kamińska jest bardziej charakterysyczna , wszechstronna i ma w sobie to coś. Niestety najgorzej aktorsko oceniam