• Informacje na temat:

  joanna kasperska

Artykuły na temat: joanna kasperska
 • Joanna Kasperska: Uroda stała się jej przekleństwem

  W PRL-u nie brakowało prawdziwych aktorskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kasperska. Media zaliczały ją do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Dzisiaj gra głównie w rolach epizodycznych. Fani aktorki uważają, że stała się ofiarą własnej urody.

 • Wojciech Siemion przeczuwał odejście?

  Wojciech był na trzecim roku studiów, zauważyła, jak bardzo tęskni za teatrem. W końcu, jak wspomina przyjaciółka pary Joanna Kasperska w książce "Wieża malowana. Wspomnienia o Wojciechu Siemionie...

 • Janusz walczy o życie!

  Marta (Joanna Jabłczyńska) zapewnia Janusza (Radosław Pazura), że niebawem wyjdzie ze szpitala. Ze łzami w oczach obiecuje mu wspaniałą kolację jak wyzdrowieje... Gajewski jest bardzo słaby, ledwo porusza wargami. Prosi ukochaną, żeby cały czas była przy nim... Po chwili przychodzi mama Gajewskiego (Joanna Kasperska). Mówi, że lekarze wyznaczyli operację Janusza za parę dni.  Jest przekonana...

 • Nagrody TVP Kultura

  Każdego roku w kwietniu - w rocznicę swojego powstania - TVP Kultura przyznaje nagrody najciekawszym, najwybitniejszym twórcom polskiej kultury. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji znaleźli się Dariusz Foks, Zbigniew Libera, orkiestra Arte Dei Suonatori, Krzysztof Warlikowski, grupa performerska Sędzia Główny, Włodek Pawlik, Andrzej Barański i Rafał Blechacz.

 • "Bitwa pod Wiedniem": Obelgi zebrane

  "Podjąłem decyzję: dla dobra własnego i spokoju swoich bliskich nie pójdę na 'Bitwę pod Wiedniem'! Po 'Bitwie warszawskiej' do dzisiaj mam kaca" - napisał na Twitterze krytyk filmowy Tomasz Raczek. Inni recenzenci nie mieli tego luksusu. Efekt? Mamy murowanego kandydata do tytułu najgorszego filmu roku!

 • Kto dostanie "Gwarancję Kultury"?

  Zespół aktorski Starego Teatru w Krakowie, reżyser Małgorzata Szumowska i malarz Wilhelm Sasnal znaleźli się wśród nominowanych do nagród Gwarancje Kultury za rok 2008, przyznawanych przez TVP Kultura.

 • Prowincjonalia tuż tuż

  "Braciszek" Andrzeja Barańskiego, "Miłość w przejściu podziemnym" Janusza Majewskiego, "A gdyby tak się stało" Marcela Łozińskiego i "Po tamtej stronie" Vity Żelakeviciute - oto prapremiery na Prowincjonaliach we Wrześni. Festiwal otrzymał dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 • Krakowski Festiwal Filmowy po selekcji

  Dobiegła końca praca komisji selekcyjnej 46. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W tym roku do selekcji zostało zgłoszonych 1315 filmów z całego świata, w tym 207 propozycji z Polski. Wśród nadesłanych tytułów, 557 to krótkometrażowe filmy fabularne, 456 to filmy dokumentalne, 190 to animacje, a pozostałe 100 to filmy eksperymentalne.

Zdjęcia na temat: joanna kasperska
Wideo na temat: joanna kasperska
 • Piękna Joanna Kasperska

  W PRL-u nie brakowało prawdziwych aktorskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kasperska. Media zaliczana była do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Dzisiaj gra głównie w rolach epizodycznych. Fani aktorki uważają, że stała się ofiarą własnej urody.

Dyskusje na temat: joanna kasperska