• Informacje na temat:

  joanna koroniewska rezygnuje

Artykuły na temat: joanna koroniewska rezygnuje
 • Małgorzata Foremniak o erotycznych scenach w filmie "Sługi Boże"

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tak jak wiele innych gwiazd pozostają w domowej izolacji. Podczas wolnego czasu małżeństwo nie rezygnuje jednak z życia towarzyskiego. Spotykając się ze swoimi znajomymi ze świata show-biznesu online, nagrywają ich rozmowy i publikują je w serwisie YouTube w cyklu pt. "Domówka". W pomyśle sławnej pary wzięła udział między innymi Małgorzata Foremniak, która...

 • ​Instagramowe programy polskich gwiazd będą kontynuowane po pandemii

  ..."U nas goście mogą być tacy, jacy są naprawdę" - twierdzą gwiazdy, które podczas kwarantanny spontanicznie zaczęły robić własne programy na Instagramie. W rozmowie z PAP Life Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i Rafał Zawierucha opowiadają o fenomenie show stworzonego na czas domowej izolacji i o tym, jak rozwiną wymyślone przez nich formaty, gdy kwarantanna się skończy.

 • Miłość aż po horyzont

  Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Małgosia (Joanna Koroniewska) oraz Tomek (Andrzej Młynarczyk) przygotowują się na narodziny dziecka. Imię dla niego ma wybrać Zosia (Julia Wróblewska). Oryginalnych pomysłów jej nie brakuje. Sielanka(...) jej boisz" - zapyta brata. Żartuje, ale naprawdę niepokoi się o niego. Niestety, ma racje, bo Grażyna go oszukuje. Nie rezygnuje z planów wobec Marka (Kacper Kuszewski). Tłumaczy mu, że są tylko...

 • Ten rok będzie należał do niej

  Los jej wyraźnie sprzyja. Zyskała sporą popularność dzięki reklamie, a do tego dostała ciekawe role w dwóch przebojowych serialach. Wygląda na to, że w roku 2014 Barbara Kurdej-Szatan zostanie jedną z największych gwiazd telewizji.

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska rezygnuje
Dyskusje na temat: joanna koroniewska rezygnuje
 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  kiedy wkońcu ten serial zniknie? :)

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Powinni usunąć to badziewie z anteny tak jak resztę tych mdłych, beznadziejnych, widealizowanych seriali...już lepiej oglądać jakieś brazylijskie telenowele...tam chociaż scenariusz łatwy do przewidzenia to przynajmniej Ci aktorzy pokazują jakieś emocje, a tu samo drewno...cała ta Tv to badziewie!!!!

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Jak widac ludzie nie majacy telewizora swietnie orientuja sie w swiecie seriali .A wiec o co tu chodzi??? Jezeli nie macie TV to po co sie tu wypowiadacie? Paradoksy. Nie jestem fanem seriali jezeli je ogladam to bez emocji,bo nic ciekawego sie w nich nie dzieje. Ot leci sobie odcinek. Chetnie ogladam Rancho ,bo teksty w nim niesamowite.

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Joasia ma rację, że pryska z tego tasiemca. Tylko żeby nie wylądowała jak Kożuchowska Śmierć w kartonach i następny serial - badziewie "Rodzinka,pl". Niech wzoruje się na Gajosie. Nie tylko zyskał sympatię jako Janek w pancernych ale ma na koncie wiele innych ciekawych ról.

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  PEWNIE ROZBIJE SIĘ O PUDEŁKA

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  tyle w tym serialu "miłości" ile w innym badziewiu -"Pierwszej miłości" , same zdrady i sztuczne problemy i cały świat się kręci wokół jednych i tych samych osób. Żal patrzeć. Na znak protestu wywalmy telewizory za okna!!!!!! ;-)))))

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Na Mroczki i Cichopek jest sposob. Kinge porwia kosmici a blizniacy skonstruja rakiete i poleca ja odbic i polegna gdzies na Marsie. Marek nie mogac sie pogodzic po smierci Hanki uda sie do klasztoru i zlozy sluby milczenia, natomiast Marta musi sie ukrywac przed mafia, wysla ja tam gdzie diabel mowi dobranoc. To juz piatke hurtowo mamy z glowy, a co z reszta?

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  Niech połączą agonalny serial "Klan" z również będącym w agonii "M jak Miłość" i stworzą nowe "arcydzieło".

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  A może tak Rodzinka.pl by też skończyLa bo tam tylko krzyki i wrzaski

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  A niech idzie w p.....u. Zarobiła kasę ja wielka gwiazda Kożuchowska.Jak to fajnie ,ze nie mam telewizora.Takie gwiazdki to śmiech.Tylko emeryci na nie płacą kasę.