• Informacje na temat:

  joanna koroniewska rozwód

Artykuły na temat: joanna koroniewska rozwód
 • "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór. Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • Miłość aż po horyzont

  Aktorka, która po rezygnacji z serialu ma więcej zajęć? Tak! Joanna Koroniewska prowadzi programy, gra w teatrze, czyta audiobooki... Ale życiowe szczęście i harmonię odnalazła w rodzinie.

 • "M jak Miłość": Wątek homoseksualny

  Już wkrótce do serialu "M jak Miłość" powróci Marek Probosz. Aktor gra w filmie homoseksualistę Grzegorza, znajomego Michała Łagody z USA, byłego męża Małgosi Mostowiak. Tym razem mężczyzna znowu stanie na drodze bohaterki, w którą wciela się Joanna Kroniewska.

 • Kożuchowska królową okładek

  ...najczęściej w 2012 roku. Liderka ubiegłorocznego zestawienia, Joanna Koroniewska, w I kwartale bieżącego roku pojawiła się na jedynkach tylko dwukrotnie. Zajmująca drugie miejsce, Katarzyna Zielińska(...)" - oraz w "Gali", gdzie pozowała jako "ikona stylu". Z powodu roli w serialu "Rodzinka.pl" aktorka często występowała na okładkach z Tomaszem Karolakiem. Życie prywatne, a konkretnie rozwód stanowił...

 • Rozenek: Najbardziej atrakcyjna celebrytka

  ...października do grudnia cieszyła się Joanna Koroniewska, której wizerunek w I, II i III kwartale prezentowany był na jedynkach prasy kobiecej najczęściej - łącznie aż 33 razy. W czwartym kwartale aktorka(...) Dereszowskiej. Ani razu w ostatnich trzech miesiącach ubiegłego roku nie pojawiła się na okładkach Edyta Górniak. Koroniewska pozostała także liderką zestawienia obecności na jedynkach celebrytów w 2012

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska rozwód