• Informacje na temat:

  joanna koroniewska samochód

Artykuły na temat: joanna koroniewska samochód
 • Joanna Koroniewska: Jej zdjęcie w bikini rozpętało wielką aferę! Widzicie to?

  Joanna Koroniewska (41 l.) i Maciej Dowbor (41 l.) wybrali się na krótki urlop na Wyspy Kanaryjskie. Para za pośrednictwem Instagrama chętnie dzieli się zdjęciami z wypoczynku. Niestety, aktorka, publikując wakacyjną fotkę, została wyśmiana, gdyż zaliczyła ogromną wpadkę.

 • Koroniewska nie chce ślubu

  Już od jakiegoś czasu plotka rskie media wyczekują informacji o ślubie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Jednak na wielką imprezę wcale się nie zanosi, bo para polubiła życie "na kocią łapę".

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupują trzeci dom!

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36 l.) dzięki świetnym kontraktom reklamowym mogą pozwolić sobie na kolejny luksusowy zakup.

 • Strzały na planie "M jak miłość"

  Już niebawem na planie "M jak miłość" rozegrają się sceny niczym z filmu sensacyjnego. Tomek (Andrzej Młynarczyk) ratując życie sędzi Marcie Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska), zostanie ciężko ranny.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą mieli drugie dziecko?

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36l.) dwa lata temu pokonali poważny kryzys i od tego czasu są ze sobą szczęśliwi. Postarają się o rodzeństwo dla ich 5-letniej córeczki?

 • Od popularności uciekam

  - Nie chcę, żeby ktoś mógł powiedzieć, że idę po trupach do celu. Chcę żyć uczciwie w życiu zawodowym i prywatnym - mówi Maciej Dowbor.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: koszmar powrócił? Tygodnik publikuje zaskakujące doniesienia

  ...kobiet.  Koroniewska jest wrażliwa na tym punkcie. I ma do tego prawo, biorąc pod uwagę, co przeszła. Zbliżało się Boże Narodzenie, kiedy 6 lat temu Maciej wyprowadził się z domu. Joanna musiała(...) opuścił ją dla innej kobiety.  Jednak, jak twierdzi "Dobry Tydzień", zdjęcie, na którym dziennikarz pozuje z Anną Wendzikowską (35 l.), sprawiło, że Koroniewska znów poczuła ukłucie w sercu.  - Asia...

 • Maciej Dowbor znalazł sposób, by udobruchać Koroniewską. Kupi jej...

  Maciek Dowbor (36) i Joanna Koroniewska (36) poróżnili się co do udziału prezentera w show "Celebrity Splash". Syn Katarzyny znalazł jednak sposób na żonę.

 • Joanna Koroniewska lamentuje: Pobili mi Maćka!

  Joanna Koroniewska (36 l.) jak lwica broni swojego ukochanego, który kilka dni temu wdał się w bójkę na jednej z warszawskich ulic...

 • Koroniewska i Foremniak bały się, że zginą

  ...w takich warunkach musi lądować... Ostatnio taka sytuacja miała miejsce podczas lotu z Warszawy do Szczecina - w samolocie startującym z Okęcia znajdowały się Joanna Koroniewska (34 l.) i Małgorzata(...) ziemi, padły sobie w ramiona i śmiały się, ze szczęścia. W Poznaniu na gwiazdy czekał samochód, który zawiózł je do Stargardu". Choć aktorki przeżyły wielkie emocje, wieczorem jakby nigdy nic wzięły...