• Informacje na temat:

  joanna koroniewska z psem

Artykuły na temat: joanna koroniewska z psem
 • Koroniewska lubi "M jak Miłość"

  Joanna Koroniewska znana, jako Małgosia Mostowiak z serialu "M jak miłość" z jednej strony nie jest zmęczona swoją popularnością, z drugiej jednak nie rozmawia o swoim życiu prywatnym. Z jednej strony darzy swoją serialową postać sympatią, z drugiej wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", by choć odrobinę odciąć się od telewizyjnego wizerunku.

 • Co czeka Koroniewską?

  Zdradzamy serialową tajemnicę. Już w przyszłym sezonie "M jak miłość" losy Małgosi (Joanna Koroniewska) bardzo się skomplikują.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  .... W międzyczasie Joanna Kulig dziękowała za wsparcie w oscarowym wyścigu, Julia Wieniawa pochwaliła się nowym partnerem, a Joanna Koroniewska wzięła udział w głośnym #10yearschallenge.

 • Dlaczego odeszła z "M jak miłość"?

  Telewidzom znana jest głównie jako Małgosia, najmłodsza córka Mostowiaków. Ale z planem serialu "M jak miłość" Joanna Koroniewska już się pożegnała. Co dalej, zobaczymy. Na razie aktorka wystąpiła gościnnie w roli gwiazdy w "Komisarzu Aleksie".

 • ​Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu

  .... Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Dominika Ostałowska i Marcin Mroczek. Przyjaciele dziękowali Pyrkoszowi za wparcie, dobre rady, szczerość i uśmiech. - "Takiego artysty i człowieka nie da się zapomnieć. Charyzma i poczucie humoru nie do zastąpienia" - wspominała Koroniewska, podpisując się zdrobniałym Myszka, którym aktor zwracał się do niej na planie "M jak miłość". - "Żegnaj Witku...