• Informacje na temat:

  joanna koroniewska znów z maciejem

Artykuły na temat: joanna koroniewska znów z maciejem
 • Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska: Znów mogą na siebie liczyć!

  ...wcześniej ich stosunki nie były najcieplejsze.  Dopiero po jakimś czasie Joanna Koroniewska zorientowała się, że powodem tych napięć są tak naprawdę relacje jej męża z mamą… Okazuje się, że dziennikarz miał(...) informatorka tygodnika. Wreszcie mogła złapać głębszy oddech. A już za kilka dni z mężem, Maciejem Dowborem (40 l.), jadą do Sopotu na Polsat SuperHit Festiwal. "On będzie jak zwykle prowadził...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska wraca do show-biznesu!

  Joannę Koroniewską (38 l.) po dłuższej nieobecności znów możemy oglądać na ekranie. Tym razem zagości na dłużej w mediach?

 • Koroniewska: Dowbor na całe zło?

  Po miłosnym zawodzie stwierdziła, że bez mężczyzny u boku jest szczęśliwsza. Teraz nie jest już tego pewna.

 • Joanna Koroniewska bała się macierzyństwa

  ...największym sukcesem. Tylko to po mnie zostanie - moje córki". Kiedy kilkanaście dni temu wyjechała z najbliższymi na odpoczynek do Hiszpanii, w polskich mediach znów napisano, że jest przy nadziei. Nawet(...) przy niej w najtrudniejszych momentach. - Mam naprawdę to, co w życiu najważniejsze - podkreśla dziś Joanna. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Joanna Koroniewska w nowej roli

  W ostatnim czasie było cicho na jej temat, ale teraz to się zmieni. Nadchodzące miesiące będą bowiem należeć do Joanny Koroniewskiej. Już niebawem zobaczymy ją w nowej roli - prowadzącej program "Pogotowie rachunkowe".

 • Joanna Koroniewska urodziła!

  Stało się! Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) znów zostali rodzicami. Na świecie jest już ich druga córeczka. Para podzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

 • Koroniewska w "Daleko od noszy"

  Joanna Koroniewska, gwiazda "M jak miłość", wystąpi gościnnie w serialu "Daleko od noszy". Aktorka zagra panią adwokat, która wprowadzi sporo zamieszania w życie bohaterów szpitala.

 • Joanna Koroniewska zaczyna nowe życie!

  Joanna Koroniewska (36 l.) jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Czas na wielkie show!

  Wielkie powroty i gorące nowości. Każda z dużych stacji przygotowała na nadchodzącą wiosnę wielkie widowiska telewizyjne. To może być naprawdę emocjonujący sezon.

Zdjęcia na temat: joanna koroniewska znów z maciejem
Wideo na temat: joanna koroniewska znów z maciejem
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Disco polo

  Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...