• Informacje na temat:

  joanna krupa i jej styl

Artykuły na temat: joanna krupa i jej styl
 • Joanna Krupa projektantką?

  Joanna Krupa marzy o projektowaniu odzieży. Twierdzi, że sygnowane przez nią kolekcje pod względem ceny dostępne byłyby dla każdego. Jak dotąd jednak nie znalazła odpowiedniego partnera, który pomógłby jej w tym nowym zawodowym wyzwaniu.

 • Joanna Krupa w reality-show

  ..."Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" to nowy reality-show, który śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet z Miami. Wśród nich zobaczymy polską supermodelkę i prowadzącą program "Top Model. Zostań modelką" - Joannę Krupę.

 • Nowy sezon w TVN Style coraz bliżej

  Edyta Górniak i Robert Lewandowski wystąpią "W roli głównej" u Magdy Mołek. Izabela Janachowska pomoże młodym parom dopiąć wszystko "na ostatni guzik" w dwa dni, a "Pani gadżet" świętować będzie 10. sezon. To i wiele nowości w stacji TVN Style - już od września.

 • "Misja Pies": Nowy program na antenie TVN

  Joanna Krupa już niedługo pomoże znaleźć wymarzone domy psom ze schronisk i wraz z zespołem specjalistów wesprze rodziny, które nie radzą sobie z wychowaniem swoich czworonogów. Pierwszy odcinek "Misji Pies" zostanie wyemitowany już 4 marca o godz. 16.25 na antenie TVN.

 • Błękitny Najsztub: Biały go pogrubiał?

  Gościliśmy na planie nowego sezonu programu TVN Style "Najsztub słucha". Temperatura w studio niewiele różniła się od tej za oknem, jednak atmosfera na planie była ciepła i przyjazna.

 • "Wrzuciliśmy drugi bieg"

  Zespół Kulturka powstał w 1998 roku w Krakowie. Debiutancką płytę, "Nie chcę spać", wydał jednak dopiero w czerwcu 2004 roku. W nagrywaniu albumu wziął udział Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, który wkrótce potem został basistą słynnej niemieckiej formacji Scorpions. Jedna z piosenek promujących krążek, "Miłość nad morzem", stała się sporym przebojem końca lata. Wokalistka Joanna Mendyka oraz Krzysztof...

 • Jestem bardzo fajną osobą

  Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w wieku kilkunastu lat. Jeden z magazynów nazwał ją najbardziej seksowną kobietą na świecie. Teraz stara się pomagać innym - walczy o prawa zwierząt i wybiera przyszłe polskie top modelki, które mogą powtórzyć jej sukces.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Okupnik, Joanną Krupą, Magdą Gessler i Mają Sablewską. Pierwszy odcinek nowej serii programu "Najsztub słucha" pojawi się na antenie TVN Style w poniedziałek, 28 października. Najlepsze programy...

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  ..."Mama kontra mama" - program o mamach i dla mam, promujący różne style wychowania. Który z nich okaże się najlepszy? Która mama zdobędzie uznanie największej grupy pań i wygra wycieczkę dla swojej(...) tym razem oprócz dziewczyn marzących o karierze w modelingu zobaczymy także kandydatów na modeli. Oceniać ich będą jurorzy: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani...