• Informacje na temat:

  joanna krupa jej facet

Artykuły na temat: joanna krupa jej facet
 • Joanna Krupa w reality-show

  ..."Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" to nowy reality-show, który śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet z Miami. Wśród nich zobaczymy polską supermodelkę i prowadzącą program "Top Model. Zostań modelką" - Joannę Krupę.

 • Joanna Krupa: W "Top Model" ostro się kłócimy

  Roześmiana Joanna Krupa zdradziła nam, na co szczególnie zwracają uwagę jurorzy oraz czy głosując... zawiązują sojusze w słusznej sprawie.

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • "Rolnik szuka żony 5": Dlaczego Marek wybrał Olę? Komentarze internautów!

  ..., to jakby powiedzieć, że Joanna Krupa ma polski akcent". "W jakim celu on się pojawił w programie? Wybrał kanydatkę, wobec której czuł chyba najmniej emocji, dodatkowo ona go prosiła by jej nie(...) sam. Marek chciał znaleźć miłość, ale przeżył wielkie rozczarowanie. "To bardzo uczuciowy facet" - przyznała jedna z jego sióstr, a jej słowa cytuje "Rewia". Ola z kolei stwierdziła, że od początku...

 • Doceniona, gdy zagroziła rozwodem

  ...umiejętności. Nicole całe życie mieszkała w Ameryce i stara się mówić jak najpoprawniej. Trochę jak Joanna (Dżoana) Krupa. Jej przejęzyczenia budzą sympatię. Mąż Nicole nie był początkowo zachwycony jej przybyciem, a ślubu, zawartego w Las Vegas, najchętniej by się wyparł. - Najwyraźniej przeraził się chłopak odpowiedzialności, tak to już z facetami bywa (śmiech)! Z tego wszystkiego o mało nie...