• Informacje na temat:

  joanna krupa teledysk

Artykuły na temat: joanna krupa teledysk
 • "Najpiękniejsi" nagrali charytatywny teledysk

  W tym roku popularny plebiscyt "VIVA! Najpiękniejsi" zyska wymiar charytatywny. Akcję promuję teledysk, w którym wystąpili dotychczasowi laureaci, a niektórzy z nich odważyli się nawet zaśpiewać.

 • Doda i Joanna Krupa: Będzie wspólna menedżerka?

  ...szybko może dojść do konfliktu wokalistki z modelką. "Trudno więc uwierzyć, że współpraca na linii Doda-Leitner-Krupa będzie układać się bezproblemowo. Tylko czekać, aż zaczną się problemy!" - czytamy w gazecie. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda i Joanna Krupa pomogą zwierzakom

  Jak informuje magazyn "Party", piosenkarka Dorota 'Doda' Rabczewska i osobowość telewizyjna Joanna Krupa zamierzają założyć fundację zajmującą się pomocą bezdomnym psom i kotom. Kolorowa gazeta(...)! A zimą zobaczymy się u mnie w Miami, gdzie działa moja fundacja 'Angels for Animal Rescue'" - dodaje Joanna Krupa. Przypomnijmy, że modelka od lat zaangażowana jest w podobne akcje w Stanach Zjednoczonych...

 • Gwiazdor chciał uwieść Joannę Krupę?

  W rozmowie z gazetą "Show" 33-letnia Joanna Krupa ujawniła, że kilka lat temu lider zespołu Maroon 5 skontaktował się z nią i zaprosił na kolację. Jak twierdzi modelka, Adam Levine (również 33 l.) podczas spotkania chciał omówić jej udział w teledysku do piosenki "Wake Up Call". "Okazało się, że miałam z nim zagrać sceny seksu" - relacjonuje gwiazda. Ostatecznie Joanna Krupa odrzuciła ofertę...

 • Cleo: "Łowcy gwiazd" zapowiadają nową płytę

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Łowcy gwiazd", który zapowiada nadchodzący album Cleo.

 • Gwiazdorskie "Ciacho". Sprawdź klip!

  Sprawdź teledysk do piosenki "Ciacho" nagranej przez gwiazdy komedii pod tym tytułem. Utwór śpiewają m.in. Joanna Liszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Kot i Paweł Małaszyński.

 • Gwiazdorskie "Ciacho". Sprawdź klip!

  Sprawdź teledysk do piosenki "Ciacho" nagranej przez gwiazdy komedii pod tym tytułem. Utwór śpiewają m.in. Joanna Liszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Kot i Paweł Małaszyński.

 • Kulturka: Wkrótce pierwsza płyta

  Krakowska grupa Kulturka kończy pracę nad debiutancką płytą. Zespół, który ma na koncie m.in. występ na festiwalu Top Trendy w Sopocie, nakręcił również teledysk do promującego album singla "Kraj marynarek".

 • ...dziennikowi wytoczyli Edyta Górniak i jej mąż Dariusz Krupa. Wczoraj oboje składali zeznania, ale na ich prośbę sąd utajnił rozprawę. Domagają się, by sąd zakazał "Faktowi" dalszych publikacji na ich temat, śledzenia ich oraz nakazał przeprosiny. Żądają też 350 tys. zł zadośćuczynienia. Zobacz teledyski Kayah na stronach INTERIA.PL!