• Informacje na temat:

  joanna krupa usa

Artykuły na temat: joanna krupa usa
 • Joanna Krupa przyleciała do Polski. Teraz się tłumaczy!

  W poniedziałek, 6 lipca, media obiegła informacja, że Joanna Krupa po trwającej wiele tygodni kwarantannie przyleciała do Polski. To pierwsza jej podróż do kraju razem z jej córeczką, Ashą. Teraz Joanna Krupa poinformowała fanów w Stanach, że powodem jej podróży są zdjęcia do programu "Top Model".

 • Joanna Krupa domaga się wysokich kar dla "palantów", którzy nie noszą maseczek

  ...10 tysięcy dolarów. Tyle zdaniem mieszkającej w Stanach polskiej modelki powinna wynosić grzywna nakładana na osoby, które lekceważą obowiązek zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Krupa nazywa tych ludzi "palantami" i uważa, że przez ich lekkomyślność pandemia szybko się nie skończy.

 • Joanna Krupa: Marzenia pomogły mi przetrwać

  Nie miała ani pieniędzy, ani znajomości, gdy zdecydowała się wyjechać z domu do Los Angeles. Udało się jej. Dziś Joanna Krupa robi to, co lubi najbardziej - łączy miłość do zwierząt z pracą w telewizji.

 • Joanna Krupa: Sushi na wigilię

  Prowadząca i jurorka „Top Model” Joanna Krupa robi wrażenie osoby twardo stąpającej po ziemi. Okazuje się jednak, że potrafi być bardzo wrażliwa, i to nie tylko wobec zwierząt. Piękna modelka ceni życie rodzinne, ale i… oszczędność. Jej ulubionym wigilijnym daniem jest zaś... sushi.

 • Joanna Krupa: Diabelska osobowość

  Reality show z jej udziałem oglądają Michelle Obama, Madonna i Lady Gaga. Bo Joanna jest naturalna i szczera do bólu...

 • Joanna Krupa o programie "Misja Pies": Zawsze problem jest w ludziach

  Razem z behawiorystką Anetą Awtoniuk rozwiązuje problemy właścicieli psów i znajduje dom czworonogom. - Warto! - mówi Joanna Krupa, która od wielu lat pomaga zwierzakom.

 • Joanna Krupa w reality-show

  Program "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" ("Real housewives of Miami") będzie można oglądać w TVN Style, zaledwie miesiąc po premierze w USA. Miami nigdy nie zasypia. Wystawne bankiety, aukcje, szalone imprezy, spotkania towarzyskie i zakupy na Ocean Drive. Reality-show śledzi życie towarzyskie, zawodowe i rodzinne najbardziej znanych kobiet na Florydzie. Prawniczki, supermodelki, dentystki...

 • Podbiła USA. Teraz czas na Polskę!

  W USA ta kształtna blondynka jest gwiazdą. Teraz Joanna Krupa chce zabłysnąć i w ojczyźnie. Już ma propozycje!

 • Kulisy ślubu Joanny Krupy

  To w tym programie Joanna Krupa powiedziała sakramentalne "tak".

 • Nie gotuję ani nie sprzątam!

  Ten program na kilka miesięcy zmienił moje życie - mówi popularna modelka Joanna Krupa. Jej związek wisiał na włosku, popsuły się też relacje z siostrą...

Wideo na temat: joanna krupa usa
 • Joanna Krupa wspomna dzieciństwo w USA: Śmiali się, że jestem głupią Polką!

  Joanna Krupa pojawiła się ostatnio w programie Agaty Młynarskiej, aby nieco się wypromować, tym razem w publicznej telewizji. Celebrytka opowiedziała m.in. o swoich trudnych początkach po przylocie do Stanów. Okazuje się, że "Dżoana" nie miała lekko! "W szkole śmiali się ze mnie, że jestem głupią blondyną i Polką" - wyznała Krupa. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: joanna krupa usa
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Zelandii, no i poważna grupa z Kanady), jednakże Europejczyków którzy odnieśli w USA sukcesy znalazłoby się z kilkudziesięciu, tzn takich grających w wysokobudżetowych produkcjach, a i więcej jak(...), Danii i USA, Mads Mikkelsen - Duńczyk, Malin Akerman - Szwedka. Z Hiszpanii Banderas, Penelope Cruz, Javier Bardem. Z Belgii Jean-Claude Van Damme, choć jego lata świetności to lata 80 i 90 i może