• Informacje na temat:

  joanna krupa zdjęcia z sesji

Artykuły na temat: joanna krupa zdjęcia z sesji
 • Joanna Krupa o castingach do 6. sezonu "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

 • Joanna Krupa projektantką?

  Joanna Krupa marzy o projektowaniu odzieży. Twierdzi, że sygnowane przez nią kolekcje pod względem ceny dostępne byłyby dla każdego. Jak dotąd jednak nie znalazła odpowiedniego partnera, który pomógłby jej w tym nowym zawodowym wyzwaniu.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.

 • Joanna Krupa wrażliwa na los słoni

  ...niezapomniana scena! Joanna Krupa na tle dwóch ogromnych słoni indyjskich, odświętnie przybranych na okoliczność zdjęć. Niestety, scena nie została nakręcona, ponieważ Joanna zobaczyła jak kornak-poganiacz słoni, ukłuł zwierzę ankusem - szpikulcem do poganiania tych wielkich zwierząt. Krupa, znana z wielkiej wrażliwości na los zwierząt, nie była w stanie znieść tego widoku i roztrzęsiona wróciła do...

 • Myśleli, że to Joanna Krupa...

  Dwa dni zdjęciowe, kilkunastu osobowa ekipa produkcyjna i malownicze krajobrazy najwyżej położonego w Polsce zakopiańskiego hotelu - zaowocowały piękną sesją a efekty tej współpracy można zobaczyć na zdjęciach w obiektywie Emila Kołodzieja, utalentowanego fotografa z Krakowa. "To była dla mnie prawdziwa przyjemność, ale również ogromne wyzwanie. Pozowanie przed obiektywem aparatu wymaga...

 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  O tym, że Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka, wiadomo już od kilku tygodni. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których śmiało podkreśla ciążowe krągłości, pozując topless. W opisie wyjaśniła również, że kierował nią ważny powód.

 • Krupa: Mój polski będzie lepszy

  ...- Mój polski będzie trochę lepszy - zapowiada przed drugą edycją programu "Top Model. Zostań modelką" jurorka Joanna Krupa. "Dżoana" zdradziła również, że ma już "jedną faworytkę" do zwycięstwa.

 • Krupa: Już niczego nie ukryje

  Zaczynała karierę od sesji rozbieranych. Dzisiaj to ona rozdaje karty. Jak to zrobiła?

 • "Top Model": Sesja z nagim modelem

  ...zaszkodzi. Zrobimy wam mały make over" - wyjaśniła Joanna Krupa. Po zmianach, zdaniem jednych udanych, a innych trochę mniej, przyszedł czas na pierwszą sesję zdjęciową, robioną przez Marcina Tyszkę(...). Tym razem sesję wykonał Robert Wolański. Temat nie był prosty. Okazało się, że dziewczyny na zdjęciach nie będą same, ale z nagim Marcinem Kosińskim, zawodowym koszykarzem i modelem. Anja Rubik...

Wideo na temat: joanna krupa zdjęcia z sesji