• Informacje na temat:

  joanna kulig aktorka

Artykuły na temat: joanna kulig aktorka
 • Joanna Kulig: Decyzja dla dobra syna!

  Po sukcesie "Zimnej wojny” Joanna Kulig (37 l.) dostaje mnóstwo filmowych propozycji. Dla niej ważniejsza od kariery jest rodzina...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Joanna Kulig przeżywa trudny czas! Tygodnik potwierdza smutne wieści

  Joanna Kulig (37 l.) bardzo martwi się o swojego brata, który dochodzi do siebie po ciężkiej operacji. Aktorka chciałby być przy nim i wspierać go, jednak przez obostrzenia związane z koronawirusem nie może się widywać.

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • Joanna Kulig wreszcie ma czas dla synka!

  Ostatni rok był w jej życiu bardzo intensywny. Teraz Joanna Kulig (37 l.) ma chwile wytchnienia, które spędza z najbliższymi.

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Joanna Kulig szczerze o małżeńskich problemach! Tygodnik potwierdza

  Małżeństwo Joanny Kulig (37 l.) z Maciejem Bochniakiem (36 l.) przechodziło ostatnimi czasy poważny kryzys. Aktorka przez kilka miesięcy mieszkała za granicą, gdzie zajmowała się dzieckiem i nagrywaniem nowych filmowych produkcji. Kulig przyznaje, że obawiała się powrotu do Polski. Gwiazda myślała, że jej związku z Maciejem nie będzie można już uratować. Odległość i osobiste problemy oddaliły...

 • Joanna Kulig jako seksowna femme fatale

  W piątek, 6 lutego, na ekranach kin pojawi się nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". W roli atrakcyjnej kobiety, bez trudu manipulującej mężczyznami, zobaczymy znaną m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Sponsoring" Joannę Kulig.

 • Joanna Kulig urodziła

  Joanna Kulig (36 l.) i jej mąż, reżyser Maciej Bochniak (34 l.), kilka dni temu zostali rodzicami. Chłopiec prawdopodobnie będzie nosił imię Jan.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

Zdjęcia na temat: joanna kulig aktorka
Wideo na temat: joanna kulig aktorka
 • Joanna Kulig: Gra w serialu uczy szybkości myślenia

  Joanna Kulig wcieli się w postać żywiołowej i prostolinijnej samotnej matki w serialu komediowym TVP2. Jednocześnie aktorka pracuje nad filmem „Discopolo”, w którym kreować będzie postać diwy muzyki tanecznej. Zdaniem aktorki doświadczenie zdobyte w serialu bardzo pomaga na planie filmowym.

 • Joanna Kulig tłumaczy się z modowej wpadki: To pomysł Maćka Stuhra!

  Joanna Kulig skomentowała szum medialny, jaki wywołały jej koszmarne kreacje na tegorocznej gali wręczenia Orłów. Okazuje się, że do założenia ich namówił ją Maciej Stuhr! "Te moje cztery kreacje były koncepcją postaci scenicznej. Maciej Stuhr wymyślił taki scenariusz, że byłam konferansjerką, która nic nie mówi" – wyjaśniła Kulig i dodała, że to bycie aktorką, a nie wygląd, jest dla niej

Dyskusje na temat: joanna kulig aktorka