• Informacje na temat:

  joanna kulig francuski

Artykuły na temat: joanna kulig francuski
 • "The Eddy": Joanna Kulig śpiewa Turnaua

  Z okazji premiery serialu "Eddy" Netflix opublikował materiał, w którym polska aktorka Joanna Kulig śpiewa piosenkę "Między ciszą a ciszą" z repertuaru Grzegorza Turnaua.

 • "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  Damien Chazelle, autor obsypanych nagrodami filmów "Whiplash" i "La La Land" oraz Joanna Kulig, bohaterka nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" - co ich łączy? "The Eddy" to nowa produkcja, którą od 8 maja można oglądać na platformie Netflix.

 • Joanna Kulig: Rok intensywnego życia

  ...- To był bardzo pracowity czas. Druga transza "Zbrodni" jest dla mnie pod tym względem symboliczna, bo dokładnie rok temu na Helu rozpoczął się niezwykle płodny okres w mojej karierze. [...] Zdarzało się, że z planu "Disco Polo" leciałam samolotem na zdjęcia do serialu, a wieczorem grałam spektakl - mówi w rozmowie z Interią Joanna Kulig, którą od 15 października będziemy mogli oglądać...

 • Joanna Kulig w nowym projekcie oscarowego reżysera

  Netflix ogłosił dzisiaj, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w najnowszym serialu steamingowego giganta - "The Eddy". Będzie to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

 • Francuzi zachwyceni Joanną Kulig. Polska aktorka na okładce "Elle"

  Zdjęcie polskiej aktorki Joanny Kulig zdobi okładkę najnowszego francuskiego wydania "Elle". Fotografię wykonał Sam Hendel.

 • Oscary 2019: Joanna Kulig śpiewa piosenki z "Zimnej wojny"

  W sieci pojawiła się ścieżka dźwiękowa do filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Na płytę trafiły trzy kompozycje: "Dwa serduszka" w wersji polskiej i francuskiej oraz "Loin De Toi", wszystkie w wykonaniu Joanny Kulig.

 • Joanna Kulig: Kobiecość osłonięta habitem

  ...- opowiada Joanna Kulig.

 • Joanna Kulig: Chciałabym zagrać u Allena i Tarantino

  Joanna Kulig rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu i przyznaje, że choć niełatwo jest pogodzić pracę na planie dużych produkcji kinowych z próbami w teatrze i przygotowywaniem się do kolejnych castingów, to jednak mnogość obowiązków jest dla niej motywująca. Marzy o tym, by kiedyś zagrać u Woody'ego Allena i Quentina Tarantino.

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w głośnym "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Tą rolą potwierdziła, że nie boi się wyzwań aktorskich i potrafi zagrać na światowym poziomie. Lada moment zobaczymy ją w filmie "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, w roli stworzonej specjalnie dla niej.

Dyskusje na temat: joanna kulig francuski