• Informacje na temat:

  joanna kulig rodzenstwo

Artykuły na temat: joanna kulig rodzenstwo
 • Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w głośnym "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Tą rolą potwierdziła, że nie boi się wyzwań aktorskich i potrafi zagrać na światowym poziomie. Lada moment zobaczymy ją w filmie "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, w roli stworzonej specjalnie dla niej.

 • Jestem uparta i mam intuicję

  Laszka Sądecka. Pochodzi z Muszynki. Zagrała duże role u boku Juliette Binoche, Ethana Hawke'a, Kristin Scott Thomas. Bo to Joanna Kulig wbrew doniesieniom tabloidów jest naszą najbardziej eksportową aktorką. Wkrótce zobaczmy ją w "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej.

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  ...współczesna femme fatale (Joanna Kulig) oraz kobieta zdradzana (Agata Kulesza). Radykalnej odmiany potrzebuje też atrakcyjna trzydziestolatka Maja (Roma Gąsiorowska). Szuka mężczyzny, który wywróci jej...

 • Wiosenne niespodzianki serialowe

  ...będziemy kibicować młodej policjantce, którą zagra Joanna Kulig. Bohaterka serialu "Nowicjuszka" to absolwentka policyjnej szkoły w Szczytnie. Po trudnych studiach, które doskonale przygotowały ją do służby(...) Leszczyńska (Joanna Pierzak-Orleańska) oraz jej mąż Paweł (Cezary Kosiński) są nieźle sytuowani, nowoczesni i bardzo liberalni. Dzieci: zbuntowaną nastolatkę i ośmiolatka, traktują po partnersku. W ich domu...

Dyskusje na temat: joanna kulig rodzenstwo
 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Dokladnie..ja tez zawsze moge wrocic sobie do Polski. Natomiast w Polsce stad sie bierze to myslenie o paleniu mostow...ze jak wyjedziesz na stale do usa...to rodzina...rodzenstwo...uwaza ze umarles i okrada cie ze spadkow...wlasnosci itd. Pizatym jakie to mosty moze pani joanna palic za soba w jakiejs polsce ktora ja tylko zadusi z zawisci?