• Informacje na temat:

  joanna lisowska

Artykuły na temat: joanna lisowska
 • Ewelina Lisowska zarabia 45 tysięcy złotych za koncert!

  Ewelina Lisowska (24 l.) z dnia na dzień staje się coraz bardziej sławna! Oczywiście idą za tym o wiele wyższe zarobki!

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik wierzy, że jej ukochany doskonale sprawdzi się w roli taty

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", powoli wychodzi z cienia postaci, w którą przez kilka lat wcielała się w mazurskiej sadze. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu mającego być odpowiedzią stacji TVN na popularną "rodzinkę.pl" wracającą po przerwie na antenę Dwójki!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik wysyła walentynkowe kartki przyjaciołom

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", twierdzi, że każda okazja jest dobra, by sprawić przyjemność ukochanej osobie i przyjaciołom! Pewnie dlatego aktorka bardzo lubi walentynki...

 • Posłuchaj nowego utworu Eweliny Lisowskiej!

  Piosenka Eweliny Lisowskiej zatytułowana "Nieodporny rozum" stała się sporym przebojem. Czy kolejny singel wokalistki pod tytułem "W stronę słońca" powtórzy ten sukces?

 • Gwiazdy na premierze "Dziewczyny z szafy"

  Dawno nie widziani na warszawskich salonach Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" i Jacek Lisowski z "Reguł gry", uświetnili swoją obecnością uroczystą premierę filmu "Dziewczyna z szafy".

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  Kuba Wojewódzki zapowiadał rzeź niewiniątek, bo w pierwszym programie na żywo jurorzy prześcigali się w obsypywaniu uczestników komplementami. W sobotę (28 kwietnia) najbardziej dostało się Asi Kwaśnik i to ona musiała walczyć w dogrywce.

 • Wreszcie wezmą ślub?

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia z "Nad rozlewiskiem", podobno już 5 lat temu dostała pierścionek zaręczynowy od Pawła Wilczaka, czyli Jacka Lisowskiego z "Reguł gry". Tygodnik "Świat i Ludzie" poinformował właśnie, że ta sympatyczna para zamierza się wreszcie pobrać!

 • "X Factor" bez Joanny Kwaśnik

  Z programem tym razem pożegnała się podopieczna Kuby Wojewódzkiego.

Zdjęcia na temat: joanna lisowska
Wideo na temat: joanna lisowska
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

Dyskusje na temat: joanna lisowska