• Informacje na temat:

  joanna liszowska fryzury

Artykuły na temat: joanna liszowska fryzury
 • Joanna Liszowska gotowa na nową miłość?! Co za wieści!

  Nie mogło jej zabraknąć na niedawnej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Joanna Liszowska  jest gwiazdą jednego z czołowych seriali stacji "Przyjaciółki".  Była więc i lśniła na czerwonym dywanie. Całkowicie odmieniona! Aktorka zamieniła długie loki, do których przyzwyczailiśmy się przez lata, na krótkie fale. Pytanie, co więcej oprócz fryzury zmieniło się w jej życiu, nasunęło się natychmiast...

 • Wracają "Przyjaciółki"

  Już w najbliższy czwartek, 6 marca, na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki". Do obsady serialu dołączyli Modest Ruciński i Antoni Królikowski, którzy namieszają w wątku Joanny Liszowskiej.

 • Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu! Ale różnica!

  Joanna Liszowska (40 l.) ostatnio zaskakuje swoich fanów zmianami wyglądu. Tym razem także opublikowała zdjęcie, na którym jest wprost nie do poznania!

 • Jak żyć eko i być sexy?

  Kiedyś dobrych rad udzielały mamy i babcie, dzisiaj autorytetami w rozmaitych dziedzinach są celebryci.

 • Joanna Liszowska bardzo przeżyła to rozstanie! Po latach prawda wyszła na jaw!

  Wysoka, o urodzie Wenus, z burzą długich, lekko kręconych blond włosów zwracała uwagę mężczyzn. Promieniała młodością, radością i energią. Joanna Liszowska właśnie ukończyła szkołę aktorską(...) komplementy, adorował, czarował anegdotami i żartami. Joasi spodobało się jego poczucie humoru, nonszalancja, z jaką podchodził np. do swojej fryzury.  "Włosy straciłem jeszcze przed maturą" - mawiał...

 • Bożena Dykiel odpadła z "jOś"

  Premierowe wykonanie "Góralskiego tanga" zespołu Golec u'Orkiestra otworzyło kolejne wydanie "jak Oni śpiewają", a uczestnicy programu rozgrzali widownię szalonym rocka'and'rollem. Bożena Dykiel pożegnała się z programem, a Robertowi Kudelskiemu znowu przypadł Brylantowy Joker.

 • Joanna Liszowska kusi w szlafroku! Co za nogi!

  Joanna Liszowska (41 l.) od momentu rozstania z mężem, bardzo się zmieniła, również fizycznie. Aktorka ostatnio kusi w skąpych ciuszkach i dodaje coraz gorętsze zdjęcia w mediach społecznościowych.

 • Joanna Liszowska przeszła metamorfozę

  Joanna Liszowska (40 l.) pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka pożegnała się z blondem i postawiła na brąz. Za jej metamorfozę odpowiada atelier Kajetana Góry, ulubionego fryzjera gwiazd. Zobaczcie, jak "Lisza" prezentowała się na premierze filmu "Całe szczęście".

 • Joanna Liszowska chudnie w oczach! Pochwaliła się nowym zdjęciem!

  Joanna Liszowska (40 l.) zdecydowała, że chce zrzucić nadprogramowe kilogramy. Najwyraźniej świetnie jej to idzie, bo efekt jest piorunujący.

 • Żona szwedzkiego milionera po aferze z jazdą pod wpływem wycofała się na jakiś czas z show-biznesu. Widzom przypominała o sobie tylko dzięki serialowi "Przyjaciółki". Dwa razy w roku pojawiała się też na prezentacji ramówki Polsatu. Ostatnio jednak coś się w tej kwestii zaczęło zmieniać. Liszowska (38 l.) coraz częściej pojawia się w Polsce. Niedawno udzieliła nawet wywiadu Ibiszowi, gdzie...

Zdjęcia na temat: joanna liszowska fryzury