• Informacje na temat:

  joanna liszowska waga

Artykuły na temat: joanna liszowska waga
 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska - czy waga stanowi dla niej problem?

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", od dawna już nie przejmuje się, gdy ktoś wytyka jej... nadwagę. - Odchudzanie jako cel, wokół którego kręci się całe życie, nie ma dla mnie sensu - mówi aktorka.

 • Joanna Liszowska ("Przyjaciółki", "Na dobre i na złe", "Kryminalni") od dawna już nie przejmuje się, gdy ktoś wytyka jej nadwagę. - Odchudzanie jako cel, wokół którego kręci się całe życie, nie ma dla mnie sensu - mówi aktorka.

 • Joanna Liszowska nie kupi dzieciom prezentów!

  Joanna Liszowska (34 l.) i jej mąż Ola Serneke nie zamierzają rozpieszczać swoich dziewczynek prezentami. Dlaczego?

 • Liszowska zabawi sportowców

  2 lutego w Białymstoku w Hotelu Golębiowski odbędzie się Wielka Gala Sportu. Co niby ma tam robić Joanna Liszowska?

 • Joanna Liszowska: "Swoich dzieci nie rozpieszczam!"

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", ma dwie córeczki: dwuletnią Emmę i dwumiesięczną Stellę. Gwiazda chciałaby, by jej córeczki czuły, że zbliżające się Święta to wyjątkowy czas(...) się takim nowościom - zaznacza gwiazda "Przyjaciółek". Joanna Liszowska chce więc od małego wpoić dziewczynkom ważną zasadę: że trzeba cieszyć się z każdego drobiazgu, a także... samemu podarować...

 • Jak żyć eko i być sexy?

  Kiedyś dobrych rad udzielały mamy i babcie, dzisiaj autorytetami w rozmaitych dziedzinach są celebryci.

 • Rozgoryczona Liszowska

  Joanna Liszowska (28 l.) ma już dosyć ciągłego komentowania przez prasę jej figury. W rozmowie z magazynem "Viva!" Joasi nie udało się ukryć, że przeżywa obecnie kryzys. Aktorka jest rozżalona na media, które zajmują się głównie szacowaniem jej wagi.

 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

 • Liszowska: Żadnych diet

  Joanna Liszowska odrzuciła sugestię stylistów, by przejść na dietę i ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Kocha pizzę i nie zamierza się zmieniać. "Jestem ze sobą szczęśliwa" - podkreśla.

 • Liszowska pcha się do sportu?

  Wielka Gala Sportu odbędzie się Hotelu Gołębiewskim w Białymstoku 2 lutego. Co niby ma tam robić Joanna Liszowska?

Wideo na temat: joanna liszowska waga
 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  (Marcin Rogacewicz) organizuje romantyczną kolację w domu. Patrycja (Joanna Liszowska) jest bardzo pozytywnie zaskoczona, choć cały czas czuje, że coś jest nie tak. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer(...) (Bartosz Waga).

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Ciacho

  Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...

Dyskusje na temat: joanna liszowska waga