• Informacje na temat:

  joanna majstrak.

Artykuły na temat: joanna majstrak.
 • Joanna Majstrak: Mam swój własny styl

  Joanna Majstrak znana jest ze swoich kontrowersyjnych kreacji. Podkreśla, że nie korzysta z pomocy stylistów, bo ważne jest dla niej bycie sobą. Czasami przyznaje, że zdarzają jej się jednak modowe wpadki.

 • Joanna Majstrak zna swoją wartość

  Joanna Majstrak podkreśla, że żyje według swoich zasad i nie chce nikogo kopiować, dlatego też nie szuka w swoim otoczeniu wzorów do naśladowania. Aktorka uważa, że każdy człowiek ma swoje indywidualne wartości, priorytety oraz upodobania i nie powinno się ich ślepo kopiować, bo może to mieć kiepskie konsekwencje.

 • Joanna Majstrak o nagich sesjach

  Joanna Majstrak podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt jest robiony ze smakiem, to chętnie bierze w nim udział - tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe. Niedawno na Instagramie aktorki pojawiły się kolejne efekty jej pracy. Joanna Majstrak wzięła udział w sesji zdjęciowej, którą wykonał Bastek Czernek. Na niektórych fotografiach...

 • Joanna Majstrak: Chcę grać główne role

  Joanna Majstrak wierzy, że rola życia i duża kariera dopiero przed nią. Od dłuższego czasu próbuje swoich sił w świecie filmu, jednak nie została jeszcze wystarczająco doceniona przez reżyserów. Nie poddaje się jednak i nie zniechęca, zamiast tego często bryluje na imprezach branżowych, bo - jak podkreśla - może to być początkiem jakiejś owocnej współpracy, a ona sama zawsze jest otwarta na...

 • Joanna Majstrak: Chciałabym zagrać psychopatkę

  Joanna Majstrak przyznaje, że bardzo cieszy się na współpracę z Konradem Niewolskim, bo gwarantuje on kino mocne i pełne wrażeń. Przed aktorką więc spore wyzwanie i intrygująca produkcja, w której zmierzy się z niezwykle wyrazistą postacią, uwikłaną w miłosny trójkąt. Jak podkreśla - zawsze jest otwarta na ciekawe propozycje zawodowe i ambitne scenariusze. Chciałaby zagrać na przykład psychopatkę...

 • Joanna Majstrak o molestowaniu seksualnym w show-biznesie

  W zawodzie aktorki dostaje się różne propozycje od reżyserów i producentów - twierdzi Joanna Majstrak. Jej złożono m.in. ofertę egzotycznego wyjazdu w ramach omówienia nowego scenariusza do filmu. Aktorka odrzuciła propozycję i nie otrzymała roli, ale jak twierdzi, nie żałuje.

 • Festiwal w Opolu 2018: K.A.S.A., Joanna Majstrak i "Piasek"

  Znana głównie z nagich sesji na Instagramie aktorka Joanna Majstrak zagrała główną rolę w teledysku "Piasek" Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego.

 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak ceni sobie czas, gdy jest singielką. Nie jest wtedy przez nikogo ograniczana i może całkowicie skupić się na własnym rozwoju. Nie rozumie kobiet, które boją się braku partnera życiowego. Ona sama woli być sama, niż angażować się w niesatysfakcjonujący związek.

 • Nagość? Erotyka? Nie ma problemu

  Marzy mi się grać role kobiet mocnych, wyrazistych, gdzie można byłoby pokrzyczeć, popłakać - mówi Joanna Majstrak, która nie boi się odważnych scen. Jednocześnie przyznaje, że kontrowersyjnym zachowaniem walczy z... nieśmiałością.

 • Uroczysta premiera "Fightera"

  ...i bokser Igor Jakubowski, Michał Koterski i Marcelina Leszczak, Daniel Szczypa, Lil Masti (Sexmasterka), Michał Witkowski, Małgorzata Tomaszewska, modelka Angelika Fajcht, Witold Paszt, Joanna Majstrak i Andrzej Sołtysik. Były zawodnik MMA - Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas...

Zdjęcia na temat: joanna majstrak.
 • Joanna Majstrak
 • Joanna Majstrak
 • Joanna Majstrak
Wideo na temat: joanna majstrak.
 • Joanna Majstrak o nagich sesjach

  Joanna Majstrak podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt jest robiony ze smakiem, to chętnie bierze w nim udział - tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe.

 • Joanna Majstrak: Chciałabym zagrać psychopatkę

  Joanna Majstrak przyznaje, że bardzo cieszy się na współpracę z Konradem Niewolskim, bo gwarantuje on kino mocne i pełne wrażeń. Przed aktorką więc spore wyzwanie i intrygująca produkcja, w której zmierzy się z niezwykle wyrazistą postacią, uwikłaną w miłosny trójkąt.

 • Joanna Majstrak zna swoją wartość

  Joanna Majstrak podkreśla, że żyje według swoich zasad i nie chce nikogo kopiować, dlatego też nie szuka w swoim otoczeniu wzorów do naśladowania. Każdy człowiek ma swoje indywidualne wartości, priorytety oraz upodobania i nie powinno się ich ślepo kopiować, bo może to mieć kiepskie konsekwencje.

Dyskusje na temat: joanna majstrak.