• Informacje na temat:

  joanna moro rodzina

Artykuły na temat: joanna moro rodzina
 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Joanna Moro: Nie trwonię żadnej chwili

  W tym roku Joanna Moro zadebiutuje w roli... gospodyni domowej. Gwiazda "Barw szczęścia" opowiada nam o przygotowaniach do świąt i tradycyjnych potrawach z jej rodzinnego Wilna. Aktorka zdradza też, co wydarzy się w życiu jej serialowej bohaterki.

 • Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Ci, którzy obserwują Joannę Moro w mediach społecznościowych, doskonale znają jej zamiłowanie do natury. I nie chodzi tylko o przyrodę czy ekologię, ale również własne ciało. Aktorka chętnie pozuje do zdjęć bez makijażu i publikuje swoje fotografie bez retuszu, czym zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd.

 • Jeden dzień z Joanną Moro

  Jeszcze niedawno dzieliła czas między rodzinę, przyjaciół i pracę w teatrze. Jej życie nabrało znacznie szybszego tempa wraz z podjęciem decyzji o udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz do klasycznego schematu dnia dochodzą próby śpiewu i tańca, wizyty w charakteryzacji i konsultacje z kostiumografkami. Jak wygląda dzień Joanny Moro?

 • Joanna Moro: Dobrze bawiłam się w "Tańcu z gwiazdami"

  ..."Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć najpiękniej, jak się da" - napisała na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka intensywnie pracuje na planie "Barw szczęścia" i nowego projektu, którego premiera już niebawem. Moro wyznała, że dobrze wspomina "Taniec z gwiazdami", a co sądzi o show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Joanna Moro: Co po "Annie German"?

  ...propozycje z Rosji. Przenosi się tam pani z rodziną? - Był taki pomysł, ja byłam za, ale rodzina chce zostać w Polsce! Mąż ma tu pracę, starszy syn przedszkole. Tu pani również pracuje - wróciła Pani...

 • Joanna Moro na straży tradycji

  ...​Dla pochodzącej z Wilna Joanny Moro kultywowanie pamięci o zmarłych, a także dbałość o miejsce ich spoczynku, jest ważnym elementem tradycji. Jako uczennica polskiej szkoły, regularnie pomagała w porządkach na cmentarzu na Rossie.

 • Joanna Moro: Jestem zmienna

  Powstaje właśnie czwarty sezon "Blondynki". Dużo ma pani dni zdjęciowych? Joanna Moro : - Od rana do nocy jestem na planie. Kręcimy całe lato. Gram główną bohaterkę, wokół której toczy się akcja w Majakach, więc mało mam wolnego czasu. Poświęcam go mojej rodzinie. Podobno ostatnio nauczyła się pani jeździć na koniu na potrzeby serialu? - Zdobywanie nowych umiejętności na potrzeby roli to...

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Joanny Moro wakacje na Litwie

  Na wakacje Joanna Moro udała się na Litwę, gdzie sięgają jej korzenie. Wypoczywała w nadbałtyckim kurorcie, Połądze, a także odwiedziła Wilno.

Zdjęcia na temat: joanna moro rodzina
Dyskusje na temat: joanna moro rodzina
 • Re: „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  popularnosc tej pani szybko spadnie jezeli zeczywiscie spoufali sie z maserakiem !!!!! ploteczki ploteczkami ale zachowanie na ekranie, mowa ciała mówią same za siebie. W tancu trzeba sie dotykac ale sa granice i to ona musi o tym pamietać ! by chamowac zapedy tego człowieczka. W tancu ok ale bez ust i dotyku miejsc intymnych . I TYLE ! Jak to przysłowie mówi - jak...to..... nie wezmie.