• Informacje na temat:

  joanna moro seriale

Artykuły na temat: joanna moro seriale
 • "Talianka": Joanna Moro nie ma czasu na odpoczynek

  Joanna Moro, czyli Giulietta z "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro jest aktorką... nierozbieralną

  Joanna Moro, czyli Zosia z "Barw szczęścia", wyznała kiedyś w wywiadzie, że nigdy nie zgodzi się zagrać w scenach wymagających nagości i nie weźmie udziału w rozbieranej sesji. Na razie żadnemu reżyserowi ani fotografowi nie udało się jej rozebrać do rosołu przed kamerą czy obiektywem. Aktorka twierdzi, że bez ubrania może oglądać ją tylko mąż!

 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!

 • Joanna Moro wylądowała na bezrobociu!

  To chyba najbardziej bolesny upadek tego roku. Joanna Moro (28 l.), której ogromną popularność przyniósł serial o Annie German, od miesięcy nie może znaleźć żadnej pracy!

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Joanna Moro i jej mąż przeżywają wspaniałe chwile. A wróżono im rozwód...

  Kiedy Joanna Moro (34 l.) tylko zdobyła popularność, pojawiły się plotki, że w jej małżeństwie źle się dzieje. Wraz z mężem przetrwali trudne chwile. Dziś oczekują dziewczynki. Informatorka "Na Żywo" zdradza szczegóły i opowiada, kto może pomóc małżonkom przy noworodku.

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro zagra legendarną spikerkę?

  Joanna Moro, czyli Zosia Karnicka z "Barw szczęścia" i niezapomniana Anna z "Anny German", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli... Bogumiły Wander. Aktorka być może wcieli się w legendarną spikerkę w filmie, który opowiadać będzie o życiu męża byłej gwiazdy TVP, kapitana Krzysztofa Baranowskiego.

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

Zdjęcia na temat: joanna moro seriale
Wideo na temat: joanna moro seriale
 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że(...) wizytówką: proszę państwa, można wyglądać tak pięknie dzięki skalpelowi – mówi agencji Newseria Joanna Moro, aktorka. Serial będzie w zabawny sposób pokazywał życie i problemy współczesnych kobiet

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Joanna Moro ponownie zaprezentuje swoje umiejętności taneczne

  Joannę Moro od września będzie można oglądać aż w trzech serialach emitowanych w TVP – w „Blondynce”, „Komisarzu Aleksie” i „Barwach szczęścia”. Aktorka znana z sukcesów w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” zapewnia, że jesienią ponownie zaprezentuje widzom swoje umiejętności taneczne.

 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

Dyskusje na temat: joanna moro seriale
 • Re: Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia". Zastąpi Katarzynę Zielińska?

  seriale to badziew z wyjątkiem Kiepskich w którym grają świetni aktorzy

 • Re: Pożegnanie z serialem "Talianka"

  , a i w tym roku była kolejny raz nominowana. Życzymy więc powodzenia i ciekawych ról, no i czekamy na kolejne filmy i seriale z Joanna Moro.(...)Ma rację Joanna ,że przyjmuje propozycje, nawet te rosyjskie...Radzi sobie w nich doskonale , a serial "Talianka" był dobrym i najpopularniejszym piątkowym serialem . Z danych Nielsen Audience

 • Re: "Blondynka": Joanna Moro daje się we znaki ekipie?

  ,,Blondynka'' i ,,Ranczo'' to są dwa seriale, które oglądam w telewizji. Niestety, jak dla mnie ,,Blondynka'' z nową główną bohaterką straciła cały urok. Pani Julia Pietrucha była pełna ekspresji, świeżości, pasowała idealnie do tej roli. Nowa aktorka w tej roli p Moro nie porwała mnie i zdecydowanie zniechęciła do oglądania tego serialu. A szkoda, bo reszta obsady jest wspaniała. P. Moro gra jak

 • Re: "Talianka": ​Joanna Moro wciąż będzie gwiazdą TVP1!

  W TV Polskiej Rosyjski serial!!!!!!!!!!!!!! Będzie rychły koniec świata . Co na to Obama ?!To wielu z nas , ukradkiem przy zasłoniętych szczelnie oknach i wyciszeniu telewizora , ogląda na TV Rosyjskej filmy , czy seriale . Żeby nie daj boże , ktoś ze znajomych się nie zorientował , a tu oficjalnie serial Rosyjski o godzinie 20 ,25 \ nie o 28 w nocy jak poprzednie \ , nie to musi być ściema

 • Re: Joanna Moro na planie "Ojca Mateusza"

  TAKIE SERIALE OBNIŻAJA MÓJ INTELEKT... NIE OGLĄDAM SZAJSU !!!

 • Re: Joanna Moro na planie "Blondynki"...

  Ja już się cieszę, serial uzyska napewno nową jakość i wprowadzenie nowych gwiazd tylko go uświetni, będę oglądać na 100%, bo uwielbiam seriale , filmy grane na pieknej polskiej wsi...tęsknie !