• Informacje na temat:

  joanna moro syn

Artykuły na temat: joanna moro syn
 • Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Cała Polska zakochała się w niej, gdy grała Annę German. Joanna Moro nie boi się przemian - tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", a teraz leczy zwierzaki we wsi Majaki jako nowa Sylwia Kubus w "Blondynce". I bardzo to lubi!

 • Joanna Moro jako Anna German

  ...talent do dziś ma rzeszę fanów. Do głównej roli szukano polskiej aktorki. Z powodzeniem. W postać Anny German wciela się bowiem Joanna Moro. Jak to się stało, że wybrali właśnie ją? - To, że trafiłam(...) Joanna Moro spotkała się z mężem gwiazdy. - Dużo i długo rozmawialiśmy, za co mu bardzo dziękuję - mówi aktorka. - Nie było to łatwe doświadczenie dla osoby, która ciągle tak samo kocha. Pan Zbigniew...

 • Joanna Moro: Co po "Annie German"?

  ...piękny film zmontowany z bajek i ilustrowany kołysankami w jej wykonaniu - dla moich synków, Mikołaja i Jeremiego. Dostałam też list gratulacyjny i zaproszenie z ambasady Uzbekistanu, kraju,w którym(...) propozycje z Rosji. Przenosi się tam pani z rodziną? - Był taki pomysł, ja byłam za, ale rodzina chce zostać w Polsce! Mąż ma tu pracę, starszy syn przedszkole. Tu pani również pracuje - wróciła Pani...

 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  O tym, że Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka, wiadomo już od kilku tygodni. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których śmiało podkreśla ciążowe krągłości, pozując topless. W opisie wyjaśniła również, że kierował nią ważny powód.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Joanna Moro: Nie trwonię żadnej chwili

  W tym roku Joanna Moro zadebiutuje w roli... gospodyni domowej. Gwiazda "Barw szczęścia" opowiada nam o przygotowaniach do świąt i tradycyjnych potrawach z jej rodzinnego Wilna. Aktorka zdradza też, co wydarzy się w życiu jej serialowej bohaterki.

 • Joanna Moro i Szymon Sędrowski: Serialowe małżeństwo na 6 milionów widzów

  ...6 milionów widzów, a odtwórczyni tytułowej roli Joanna Moro (30 l.) z dnia na dzień stała się gwiazdą. O tym, że wygrała casting do roli Anny German, mógł zadecydować fakt, że jest Polką, która mówi po(...) roku urodził im się syn Mikołaj. Joanna była już wówczas 3 lata po studiach, biegała na castingi, czasem udało jej się zagrać jakiś epizod w serialu. Kiedy koleżanka zaczęła namawiać ją, by poszła na...

 • Jeden dzień z Joanną Moro

  Jeszcze niedawno dzieliła czas między rodzinę, przyjaciół i pracę w teatrze. Jej życie nabrało znacznie szybszego tempa wraz z podjęciem decyzji o udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz do klasycznego schematu dnia dochodzą próby śpiewu i tańca, wizyty w charakteryzacji i konsultacje z kostiumografkami. Jak wygląda dzień Joanny Moro?

 • O czym marzy Joanna Moro?

  Joanna Moro, czyli tytułowa bohaterka serialu "Anna German", powoli zapomina o swym niezbyt udanym występie na tegorocznym festiwalu w Opolu, który przypłaciła ogromnym stresem. Aktorka przygotowuje się właśnie do zagrania włoskiej baletnicy w rosyjskim serialu "Talianka" i marzy, by otworzyć własną... kawiarnię!

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

Dyskusje na temat: joanna moro syn