• Informacje na temat:

  joanna moro w nowym serialu

Artykuły na temat: joanna moro w nowym serialu
 • Joanna Moro cieszy się z nowej roli

  Choć nie wygrała "Tańca z gwiazdami", o Joannie Moro znowu jest głośno. Aktorka zastąpiła Julię Pietruchę w popularnym serialu Jedynki.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Moro "Blondynką". Ruszyły zdjęcia

  W trzeciej serii "Blondynki" to Joanna Moro wcieli się w rolę dr Sylwii Kubus. Obok głównej bohaterki pojawi się też nowa postać, którą zagra utalentowana i piękna ukraińska aktorka Olga Sumska. Serial będzie można oglądać już jesienią w TVP1.

 • Joanna Moro została "Blondynką"

  To już jest pewne! Joannę Moro zobaczymy już jesienią w serialu TVP1 "Blondynka". Aktorka zastąpi Julię Pietruchę, która do tej pory wcielała się w sympatyczną panią weterynarz.

 • Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Ekipa "Blondynki" rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. W obsadzie rewolucyjna nowość. Piękną panią weterynarz Sylwię Kubus gra Joanna Moro, która zastąpiła w tej roli Julię Pietruchę.

 • Joanna Moro: Jestem zmienna

  Mówi o sobie, że jest "zwierzęciem" miejsko-wiejskim. Uwielbia biegać w trampkach i spacerować po łące. Jesienią ponownie zobaczymy ją w serialu „Blondynka”.

 • Moro czy Pietrucha? "Nie ma różnicy"

  Joanna Moro zastąpiła Julię Pietruchę. Jak się panu gra z "nową" blondynką? Michał Lesień-Głowacki : - Tak samo jak ze starą, czyli dobrze... Nie ma absolutnie żadnej różnicy - mówię oczywiście o poziomie profesjonalizmu. Czym nowym zaskoczy widzów trzecia już odsłona serialu? - Szczerze mówiąc nie wiem, ponieważ nasza aktorska wersja serialowych scen, różni się od tego, co widz potem dostaje...

 • Joanna Moro: Tęskni za smakami dzieciństwa

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła tytułowa rola w serialu "Anna German", ma wielką słabość do litewskiej... kuchni i z sentymentem wspomina potrawy, które przygotowywała jej babcia w czasach, gdy jeszcze mieszkała w rodzinnym Wilnie.

 • Joanna Moro walczy z nieśmiałością

  Joanna Moro, czyli Anna z serialu "Anna German", nie kryje, że często musi walczyć z... nieśmiałością, która w wielu sytuacjach po prostu ją paraliżuje. Aktorka przyznaje, że nie jest jej łatwo budować relacje z nowo poznawanymi ludźmi...

 • Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Cała Polska zakochała się w niej, gdy grała Annę German. Joanna Moro nie boi się przemian - tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", a teraz leczy zwierzaki we wsi Majaki jako nowa Sylwia Kubus w "Blondynce". I bardzo to lubi!

Zdjęcia na temat: joanna moro w nowym serialu
Wideo na temat: joanna moro w nowym serialu
 • Joanna Moro: Mój mąż nie jest zazdrosny. To on namówił mnie na „Taniec z gwiazdami”

  Od momentu rozpoczęcia „Tańca z gwiazdami” Joanna Moro ponownie stała się ulubienicą tabloidów. Gwiazda serialu „Anna German” tańczy w duecie z Rafałem Maserakiem i stopniowo staje się faworytką nowej edycji show. Według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki z Mirosławem Szpilewskim. Moro stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Dyskusje na temat: joanna moro w nowym serialu