• Informacje na temat:

  joanna moro z mężem

Artykuły na temat: joanna moro z mężem
 • Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  W życiu Joanny Moro szykuje się sporo zmian! Aktorka niedawno ujawniła, że wspólnie z mężem spodziewają się trzeciego dziecka! Od tamtej pory internauci mogą podziwiać jej zdjęcia z brzuszkiem, które od czasu do czasu trafiają do jej internetowej galerii. Tym razem gwiazda zaprezentowała się w bikini.

 • Joanna Moro na straży tradycji

  ...​Dla pochodzącej z Wilna Joanny Moro kultywowanie pamięci o zmarłych, a także dbałość o miejsce ich spoczynku, jest ważnym elementem tradycji. Jako uczennica polskiej szkoły, regularnie pomagała w porządkach na cmentarzu na Rossie.

 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Wolność to największa wartość i najważniejszy cel w życiu Joanny Moro. Osiągnęła go wcześnie, uniezależniając się od rodziców. Zrealizowała również bardziej przyziemne marzenia, takie jak własne mieszkanie, małżeństwo i dzieci. Zimą wybrała się również w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.

 • Jeden dzień z Joanną Moro

  Jeszcze niedawno dzieliła czas między rodzinę, przyjaciół i pracę w teatrze. Jej życie nabrało znacznie szybszego tempa wraz z podjęciem decyzji o udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz do klasycznego schematu dnia dochodzą próby śpiewu i tańca, wizyty w charakteryzacji i konsultacje z kostiumografkami. Jak wygląda dzień Joanny Moro?

 • Joanna Moro nie wyklucza występu w "Azja Express"

  Joanna Moro spełnia swoje podróżnicze marzenie. Wraz z mężem wyjeżdża do Afryki, aby zwiedzać mniej znane rejony tego kontynentu. Nie planuje natomiast wyjazdów w ramach programu "Azja Express", nie dostała bowiem takiej propozycji. Zapewnia jednak, że rozważyłaby ją.

 • Joanna Moro: Tęskni za smakami dzieciństwa

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła tytułowa rola w serialu "Anna German", ma wielką słabość do litewskiej... kuchni i z sentymentem wspomina potrawy, które przygotowywała jej babcia w czasach, gdy jeszcze mieszkała w rodzinnym Wilnie.

 • Joanny Moro wakacje na Litwie

  Na wakacje Joanna Moro udała się na Litwę, gdzie sięgają jej korzenie. Wypoczywała w nadbałtyckim kurorcie, Połądze, a także odwiedziła Wilno.

 • Joanna Moro jako Anna German

  Joanna Moro spotkała się z mężem gwiazdy. - Dużo i długo rozmawialiśmy, za co mu bardzo dziękuję - mówi aktorka. - Nie było to łatwe doświadczenie dla osoby, która ciągle tak samo kocha. Pan Zbigniew(...) talent do dziś ma rzeszę fanów. Do głównej roli szukano polskiej aktorki. Z powodzeniem. W postać Anny German wciela się bowiem Joanna Moro. Jak to się stało, że wybrali właśnie ją? - To, że trafiłam...

 • Joanna Moro w rosyjskim filmie na Białorusi

  Joanna Moro, znana z seriali "Anna German" i "Talianki", ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Lada moment wróci na plan "Blondynki", przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Capitol, a w dodatku przyjęła propozycję zagrania w rosyjskim filmie, który kręcony będzie... na Białorusi.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

Zdjęcia na temat: joanna moro z mężem
Wideo na temat: joanna moro z mężem
 • Joanna Moro chce do "Azja Express 2"?

  Joanna Moro spełnia swoje podróżnicze marzenie. Wraz z mężem wyjeżdża do Afryki, aby zwiedzać mniej znane rejony tego kontynentu. Pytana, czy weźmie udział w drugiej edycji programu "Azja Express", podkreśla, że nie dostała jeszcze takiej propozycji. Zapewnia jednak, że jeśli tak się stanie, rozważy ją. - Oczywiście, jakby ktoś mi zaproponował, to będziemy rozważać. Przecież nie mówię nie. Ja

Dyskusje na temat: joanna moro z mężem
 • Re: Joanna Moro rolą Anny German otworzyła s...

  Serial o Annie German bardzo pięknie wspomina zapomnianą trochę piosenkarkę a rola Anny zagrana przez panią Joannę Morą była wyjątkowo udana pani Joanna Moro jest piękną młodą kobietą zagrała tę rolę bardzo naturalnie razem ze swoim filmowym mężem wyglądali pięknie.Pan Szymon Sędrowski wcielił się idealnie w rolę męża Anny .Film wyjątkowo piękny lecz smutny.Takich jak Ci dwoje aktorów ogląda się